ویژگی های مهم و ایمنی دربهای ضد سرقت

 

در ضد سرقت یکی از مهمترین و پرفروش ترین تجهیزات داخلی ساختمان به منظور حفظ ایمنی و پیشگیری از سرقت در مکان های مسکونی، اداری و تجاری به شمار می آیند. در چند سال اخیر به دلیل استقبال خریداران، تولید داخلی این محصولات در برندهای مختلف افزایش یافته و پاسخگوی نیاز بازار تقاضای داخلی خواهد بود. دربهای ضد سرقت در برابر فشار، اهرم کاری، ضربه و بسیاری از ترفندهای قفل گشایی،  کاملا ایمن بوده و از استحکام بسیار زیادی برخوردار هستند.

 استفاده از دربهای ضد سرقت در ساختمان 

 درب ضد سرقت، به دربی گفته می شود که با برخورداری از اجزای مختلف، از همه مهمتر قفل ویژه و منحصر به فردی، قادر به حفظ امنیت و ممانعت از ورود افراد بیگانه به داخل ساختمان بوده و در انواع مختلف و قیمتهای متنوعی در بازار مصرف موجود می باشد این درب ها به عنوان درب ورودی ساختمان در بازار شناخته می شوند.  باید توجه داشت که تنها برخی از شرکتهای تولید کننده،  موارد ضروری و استانداردهای بین المللی را مد نظر داشته و توانست اند بهترین و مرغوبترین دربهای ضد سرقت را تولید و در اختیار مصرف کننده قرار دهند.  توصیه می‌شود هنگام انتخاب و خرید انواع مختلف درب ضد سرقت،  به تمامی فاکتورهای موثر در افزایش ایمنی و استحکام درب ضد سرقت توجه نموده و از کارخانجات معتبر و صاحب نام محصول تهیه نمایید.

 

دربهای ضد سرقت

 

 قفل تعبیه شده در درب های ضد سرقت

 یکی از مهمترین اجزای موثر در ایجاد ایمنی به واسطه درب ضد سرقت، قفل تعبیه شده در این محصول است.  طرح های مورد استفاده در این محصول کاملا متفاوت بوده میزان متفاوتی از ایمنی را اجاره خواهند نمود. بخش مهمی از تفاوت قیمت ها در انواع مختلف درب های ضد سرقت،  مربوط به نوع قفل مورد استفاده در این محصولات بوده و از عوامل اصلی متمایز کننده درب ضد سرقت با سایر درب های معمولی به شمار می آید.

 

دربهای ضد سرقت

 

 مزایای استفاده از درب ضد سرقت

 انواع مختلف درب ضد سرقت با هدف حفاظت از اموال و دارایی های ارزشمند و برقراری ایمنی ساختمان طراحی و تولید شده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته اند. یکی از ویژگی های متمایز کننده و قابل توجه در طراحی و ساخت انواع مختلف درب ضد سرقت، تفاوت قفل و ساختار بدنه نسبت به درب های معمولی است.  باید توجه داشت که  ساختار بدنه درب های ضد سرقت در برابر ضربه، بریدگی، شکستگی و سوختگی مقاوم بوده و قفل های مورد استفاده در ساختار این نوع از درب،  به دلیل چند زبانه بودن،  ضریب ایمنی ساختمان را به حداکثر ممکن افزایش خواهند داد.   بیشتر قفل های مورد استفاده در تولید دربهای ضد سرقت ۵، ۷ و ۱۱ زبانه هستند.

 انواع مختلف دربهای ضد سرقت، از ویژگی ضد حریق نیز برخوردار بوده و در هنگام آتش سوزی،  مانع از ورود و گسترش دود و شعله های آتش به داخل ساختمان خواهند شد. مقاومت در برابر اهرم کردن درب، یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه و بسیار مهم در ساختار دربهای ضد سرقت بوده و منجر به افزایش حفظ ایمنی توسط آنها خواهد شد.

 

دربهای ضد سرقت

 

 اتصال و نصب دربهای ضد سرقت چگونه است؟

 از دیگر ویژگی های بسیار مهم و مزیت های قابل توجه در خصوص دربهای ضد سرقت،  قابلیت نصب آسان و جابجایی آنها با انواع درب های قدیمی است. طراحی گاوصندوقی درب های ضد سرقت و اتصال بیش از یک نقطه آنها به چهار چوب،  از دیگر ویژگی های بسیار مهم در خصوص افزایش قابلیت حفظ ایمنی ساختمان و پیشگیری از سرقت به شمار می‌آیند.

 با توجه به داشتن یکی دیگر از خصیصه های پرطرفدار و بسیار مهم در خصوص استفاده از درب ضد سرقت در ساختمان،  قابلیت ایجاد عایق در برابر حرارت و صوت بوده و به دلیل استفاده از سنگ پشم نسوز در فضای داخلی بدنه درب،  میزان هدر رفت انرژی در فصول سرد سال به حداقل ممکن کاهش خواهد یافت.

 

دربهای ضد سرقت

 

انتخاب و خرید درب ضد سرقت

 استفاده از درب ضد سرقت به منظور افزایش ایمنی و پیشگیری از سرقت های مکرر ساختمان و سازه هایی با ایمنی پایین، طبقات و واحدهای زیاد و دارای اموال و دارایی ارزشمند، یک امتیاز و راه حل بسیار مناسب بوده و شرایط مساعدی را  ایجاد خواهد نمود.  توصیه می شود جهت انتخاب و خرید انواع مختلف دربهای ضد سرقت، به مراکز و نمایندگی های پخش این محصولات در برندهای معتبر و شناخته شده مراجعه نموده و از خرید برندهای نامعتبر با قیمت ارزان تر و بدون ضمانت پس از فروش و خدمات نصب ، اجتناب نمایید. درب ضد سرقت نامرغوب و بی کیفیت،  از ساختار بدنه مستحکم و مقاوم در برابر موارد ذکر شده برخوردار نبوده و قادر به ایجاد امنیت و حفظ ایمنی ساختمان ها و مکان مورد نظر نیز نخواهد بود.

دژ درب مفتخر است با سالها تحربه و خدمات پس از فروش ویژه ، نامی ماندگار و نیک ازخود در فروش درب ضد سرقت بر جای بگذارد.

لطفا جهت مشاوره و خرید درب ضد سرقت با ما تماس بگیرید.

 

    ثبت نظر