درب های ضد سرقت ماجرای یک تیر و چند نشان

درب های ضد سرقت ماجرای یک تیر و چند نشان
درب های ضد سرقت  مزایای بسیاری دارد و تنها به زیبایی و پایین آوردن احتمال سرقت از خانه از طریق درب ورودی ختم نمی شود، به سبب استحکام مواد به کار برده شده در ساخت درب های ضد سرقت ،دربهای ضد سرقت در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم هستند. اگر به صرفه جویی در مصرف انرژی هم فکر کرده اید باید برایتان جالب به نظر برسد که درب های ضد سرقت به نوعی عایق صوتی و حرارتی محسوب می شوند، که پر واضح است صرفه جویی در مصرف انرژی را به همراه خواهند داشت. علاوه بر این ها برخلاف درب های چوبی قدیمی که قابلیت سوختن و شعله ور شدن در آتش را داشتند، درب های ضد سرقت کنونی با مدل های مختلف در برابر آتش از خود مقاومت بیشتری نشان می دهند. برای پرتاب یک تیر با چند هدف کمان خود را آماده کنید.
1- زیبایی دربهای ضد سرقت:
زیبایی درب ورودی در دکوراسیون خانه نقش بسزایی ایفا میکند لذا جهت تامین زیبایی دربهای ضد سرقت چون از رویه های چوب راش و گردو میتوان استفاده کرد با طرحهای متنوع ساده و برجسته و همچنین روکوب و پشت کوب چوبی متناسب با روکش درب میتواند آیتم زیبایی را میتوان تامین کرد .

2- پایین آوردن احتمال سرقت توسط دربهای ضد سرقت:
دربهای ضد سرقت با توجه به مشخصات فنی که دارند سرقت را به تاخیر میاندازند ،از مواردی که باعث این موضوع میشوند قفلهای فوق العاده محکم و با زبانه های بیشتر ، کلاف فلزی ، چهارچوب مستحکم ،استراکچر فلزی مستحکم داخل درب

3- صرفه جویی در مصرف انرژی توسط دربهای ضد سرقت :
با توجه به اینکه دربهای ضد سرقت کاملا کیپ بوده و درزی وجود ندارد و بواسطه واشرهای درزگیرکاملا عایق بودن را ایجاد میکند .

4- مقاوم در برابر آتش توسط دربهای ضد سرقت:
دربهای ضد سرقت در مقایسه با دربهای داخلی در مقابل آتش مقاومت بسیار بیشتری ایجاد میکند با توجه به اینکه استراکچر اصلی این دربها فلزی است و دربهای داخلی چوبی است .

5- مقرون به صرفه بودن دربهای ضد سرقت :
دربهای ضد سرقت اکونومی از لحاظ قیمت کاملا رقابتی با دربهای داخلی است و در بعضی مدلها حتی قیمت مناسب تر میباشد .
6- تحویل و نصب درب ضد سرقت در یک روز:
یکی از مواردی که همیشه مشتریان دربهای داخلی را میرنجاند مدت زمان تحویل میباشد که در بعضی از مواقع حدود 45 روزمشتریان را معطل تحویل سفارش می مانند در صورتیکه در مورد دربهای ضد سرقت این مورد به تحویل بروز رسیده است و مشتریان میتوانند بدون هیچ دغدغه ای دربهای مورد نظر را تحویل بگیرند .
7- تنوع در کیفیت و مدل :
در مورد دربهای ضد سرقت حداقل میتوان 5 نوع کیفیت متفتوت با رنج قیمتی متفاوت ذکر کرد اعم از : 1- دربهای ضد سرقت ارزان(چینی) 2- دربهای ضد سرقت اکونومی(ایرانی ) 3- دربهای ضد سرقت درجه یک (ایرانی )4- دربهای ضد سرقت لوکس(ایرانی ) 5- دربهای ضد سرقت وارداتی (ترکیه)

    ثبت نظر