مزایای استفاده از درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت ماجرای یک تیر و چند نشان

مزایای استفاده از درب ضد سرقت بسیار است و تنها به زیبایی و پایین آوردن احتمال سرقت از خانه از درب ورودی ساختمان ختم نمی شود، به سبب استحکام مواد به کار برده شده در ساخت انواع در ضد سرقت ،دربهای ضد سرقت در برابر فشار و ضربه بسیار مقاوم هستند. اگر به صرفه جویی در مصرف انرژی هم فکر کرده اید باید برایتان جالب به نظر برسد که درب های ضد سرقت به نوعی عایق صوتی و حرارتی محسوب می شوند، که پر واضح است صرفه جویی در مصرف انرژی را به همراه خواهند داشت. علاوه بر این ها برخلاف درب های چوبی قدیمی که قابلیت سوختن و شعله ور شدن در آتش را داشتند، درب های ضد سرقت کنونی با مدل های مختلف در برابر آتش از خود مقاومت بیشتری نشان می دهند. برای پرتاب یک تیر با چند هدف کمان خود را آماده کنید.
1- زیبایی دربهای ضد سرقت:
زیبایی درب ورودی در دکوراسیون خانه نقش بسزایی ایفا میکند لذا جهت تامین زیبایی دربهای ضد سرقت چون از رویه های چوب راش و گردو میتوان استفاده کرد با طرحهای متنوع ساده و برجسته و همچنین روکوب و پشت کوب چوبی متناسب با روکش درب میتواند آیتم زیبایی را میتوان تامین کرد. برای مشاهده قیمت و طرح انواع درب ضد سرقت با روکش چوب طبیعی کلیک کنید.

2- پایین آوردن احتمال سرقت توسط دربهای ضد سرقت:
دربهای ضد سرقت با توجه به مشخصات فنی که دارند سرقت را به تاخیر میاندازند ،از مواردی که باعث این موضوع میشوند قفلهای فوق العاده محکم و با زبانه های بیشتر ، کلاف فلزی ، چهارچوب مستحکم ،استراکچر فلزی مستحکم داخل درب. جهت آشنایی با بهترین مغزی قفل درب ضد سرقت پیشنهاد میشود مقاله لینک شده را مطالعه کنید.

3- صرفه جویی در مصرف انرژی توسط دربهای ضد سرقت :
با توجه به اینکه دربهای ضد سرقت کاملا کیپ بوده و درزی وجود ندارد و بواسطه واشرهای درزگیرکاملا عایق بودن را ایجاد میکند .

4- مقاوم در برابر آتش توسط دربهای ضد سرقت:
دربهای ضد سرقت در مقایسه با دربهای داخلی در مقابل آتش مقاومت بسیار بیشتری ایجاد میکند با توجه به اینکه استراکچر اصلی این دربها فلزی است و دربهای داخلی چوبی است .

5- مقرون به صرفه بودن دربهای ضد سرقت :
انواع درب ضد سرقت ارزان و اکونومی از لحاظ قیمت کاملا رقابتی با دربهای داخلی است و در بعضی مدلها حتی قیمت مناسب تر میباشد .
6- تحویل و نصب درب ضد سرقت در یک روز:
یکی از مواردی که همیشه مشتریان دربهای داخلی را میرنجاند مدت زمان تحویل میباشد که در بعضی از مواقع حدود 45 روزمشتریان را معطل تحویل سفارش می مانند در صورتیکه در مورد دربهای ضد سرقت این مورد به تحویل بروز رسیده است و مشتریان میتوانند بدون هیچ دغدغه ای  درب ضد سرقت با تحویل فوری را خیلی زود تحویل بگیرن.
7- تنوع در کیفیت و مدل :
در مورد دربهای ضد سرقت حداقل میتوان 5 نوع کیفیت متفاوت با رنج قیمتی متفاوت ذکر کرد اعم از : 1- دربهای ضد سرقت ارزان(چینی) 2- دربهای ضد سرقت اکونومی(ایرانی ) 3- درب ضد سرقت درجه یک (ایرانی )4- درب ضد سرقت لوکس(ایرانی ) 5- درب ضد سرقت ترک (وارداتی)

    ثبت نظر