تماس با دژ درب

شرکت درب ضد سرقت دژ ، مفتخر به خدمت رسانی به مهندسین ، مشاورین و دست اندرکاران در رشته صنعت ساختمانی در زمینه درب های ضد سرقت میباشد.این مجموعه توانسته توسط شبکه گسترده توزیع و فروش و عاملین فروش فعال ، سراسر کشور را پشتیبانی و خدمت رسانی کند و با شعار مشتری مداری در سرلوحه برنامه های خود و با اجرای روش پیشرفته مدیریتی فعالیت خود را بر مبنای استراتژی تثبیت در بازار و تنوع محصول قرارداده و با ارائه خدمات حین فروش و پس از فروش ایده آل، توفیق تامین نیاز بخش قابل توجهی از بازار داخلی را بدست آورده است .

استفاده از درب های ضد سرقت دژ مزیت هایی چون ،پنج سال خدمات پس از فروش ، استفاده از تیم کارشناسی مجرب جهت بازدید و نصب پروژه ، کیفیت برتر ، تنوع در طراحی و… می باشد.همچنین دژ با فراهم کردن آپشن های سفارشی ،در جهت بالا بردن امنیت درب ضد سرقت و تولید سفارشی بر اساس نیاز شما ، توانسته همواره در جهت رفاه و آسایش خیال مشتریان  قدم بردارد.

تیم کارشناسان دژ ،آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی میباشد و در تمامی مراحل خرید همراه آنان می باشد. با تماس با ما ، میتوانید از خدمات مشاوره و بازدید رایگان از محل نصب توسط کارشناسان مجرب ،بهره ببرید. همچنین ، نصاب های ماهر و با تحربه گروه دژ ، در نصب فوری و سریع شما را یاری خواهند کرد.

جهت بازدید حضوری از فروشگاه ما به آدرس زیر مراجعه کنید و یا جهت  مشاهده عکس و قیمت درب های ضد سرقت و کاتالوگ محصولات ما به صفحه فروشگاه اینترنتی ما مراجعه نمایید.همچنین خطوط تلفنی ما برای پاسخگویی به شما عزیزان در دسترس هستند.

لطفا ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

پست الکترونیکی

[email protected]

آدرس ما

تهران، خیابان خیام ، ساختمان وین، طبقه اول ، پلاک ١/١