درباره ی ما

شرکت دژ ، معتبرترین و بهترین برند درب ضد سرقت در تهران و سراسر کشور بوده و توانسته است تمامی کشور را به وسیله شبکه گسترده توزیع و فروش پشتیبانی نماید. این شرکت با ارائه محصولات متنوع و خدمات حین فروش و پس از فروش رضایت مشتری را کسب کرده و مشتری مداری را در سر لوحه ی برنامه های خود قرار داده است. فروشگاه درب ضد سرقت دژ برترین وارد کننده درب ضد سرقت بوده و با فروش درب های ضد سرقت ایرانی و ترکیه ای سالهاست در این زمینه فعالیت دارد. نصب درب ضد سرقت و استفاده از کادر زبده و با تجربه که در کلیه مرحله ها از خرید تا نصب و خدمات پس از فروش در کنار خریداران می باشد باعث شده این شرکت برترین برند درب ضد سرقت در تهران ، کرج ، اصفهان  شناخته میشود.

درب ضد سرقت چیست؟

همان گونه که از نام این درب ها می شود فهمید از آن ها برای تامین امنیت و جلوگیری از ورود غیر مجاز افراد استفاده می شود. درب های ضد سرقت مختص به مکان های خاصی نبوده و برای واحدهای صنعتی، تجاری، مسکونی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. درب های ضد سرقت در مدل های مختلف تولید شده و بسیار با کیفیت می باشند. این درب ها در ساختمان های جدید و قدیمی نصب شده و امنیت بالایی ایجاد می کنند. از انواع درب های ضد سرقت می توان به درب های ضد سرقت فلزی، چوبی، ضد آب، ضد آب و آفتاب، تک لنگه، دو لنگه، یک و نیم لنگه و درب های ضد سرقت لابی اشاره نمود.

 

دفتر مرکزی دژ درب ، خیابان خیام

 

خدمات ویژه شرکت دژ

یکی از خدمات دژ درب به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده درب ضد سرقت  ،استفاده از کارشناسان و مشاوران حرفه ای می باشد که مشتریان را در انتخاب و مراحل مختلف خرید راهنمایی کرده و به صورت رایگان به آن ها مشاوره می دهند. بازدید رایگان از محل نصب درب ضد سرقت خدمتی دیگر از این شرکت می باشد که به مشتری این امکان را می دهد متناسب با محیط و هزینه ای که می خواهد صرف کند بهترین انتخاب را داشته باشد. کارشناسان این شرکت با اندازه گیری دقیق محل نصب خیال مشتری را بابت اندازه ها راحت کرده و با حمل و نقل درب ضد سرقت رضایت مشتری ها را به دست می آورند. درب های ضد سرقت این شرکت کیفیت بسیار بالایی داشته و رنج های قیمت گسترده ای دارد. تحویل سریع و نصب درب ها به وسیله تیم با تجربه و ماهر و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله ساله درب های ضد سرقت و ضد حریق از خدمات این شرکت برای کسب رضایت مشتری ها می باشد.و همین خدمات ویژه برند دژ را در میان بهترین برندهای درب ضد سرقت در ایران قرار داده است. 

سفارش سازی درب های ضد سرقت 

مشتری ها می توانند بر طبق نیاز خود درب های ضد سرقت را سفارش دهند تا طبق نظرشان تولید شود. برای بالا بردن امنیت درب های ضد سرقت، آپشن هایی در نظر گرفته شده که می توانند به درب ها اضافه گردند. یکی از این آپشن ها چهارچوب ضد دیلم می باشد که با افزودن آن روی لبه در تقریبا یک سانت اضافه می شود. بدین ترتیب وقتی درب بسته می شود لنگه و چهارچوب در هم درگیر شده و ضد دیلم می شود. سیلندر نشکن یکی دیگر از آپشن ها می باشد که با افزودن آن سارقان نمی توانند به آسانی آن را بشکنند. درب های ضد سرقت دارای دو قفل بوده که شش زبانه دارند ولی با اضافه شدن قفل مرکزی یا مولتی دارای 12 زبانه می شود. قفل گاو صندوقی و قفل چنگکی نیز از دیگر آپشن های در نظر گرفته برای درب های ضد سرقت می باشند. درب های ضد سرقت دارای ابعاد استانداردی می باشند که سفارشی سازی امکان تغییر سایز ها را فراهم اورده است. اگر کارفرما بخواهد درب های ضد سرقت تک لنگه در ابعاد دیگری تولید شده و تحویل می گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر ساخت سفارشی درب ضد سرقت را مطالعه نماید.

تولید درب ضد حریق با تاییدیه سازمان آتش نشانی

این شرکت با داشتن کادر مجرب و حرفه ای، مهندسین زبده در بخش فنی، کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش و نصاب های باتجربه سابقه ای چهل ساله در تولید و فروش درب های ضد سرقت و ضد حریق داشته و موفق به پوشش تمامی سلیقه ها و ارائه محصولات با قیمت های متفاوت شده است. این شرکت تمامی کشور را پوشش داده و شما می توانید از طریق اینترنتی نیز خرید خود را انجام دهید. درب های ضد حریق دژ درب دارای  تاییدیه  از سازمان آتش نشانی هستند. همینطور مجموعه دژ ، درب های ضد حریق اتاق سرور و دربهای بیمارستانی را هم تولید مینماید.