شرکت دژ خدمات پس از فروش  مخصولات و درب های ضد سرقت خود را در زمینه های گوناگون ارائه می دهد که در این بخش به معرفی این خدمات می پردازیم.

نصب درب های ضد سرقت با ضمانت دژ

با توجه به اهمیتی که نحوه نصب درب های ضد سرقت دارد، شرکت دژ یکی از مهم ترین خدمات پس از فروش خود را به کارگیری تیمی حرفه ای و متخصص برای نصب انواع درب های ضد سرقت خود قرار داده تا رضایت مشتریانش را به نحو احسن جلب نماید.

ضمانت قفل درب های ضد سرقت دژ

  •  قفل درب های ضد سرقت سری درجه یک و لوکس عرضه شده در شرکت دژ کیفیت بسیار بالایی دارند و قفل  تا ۵ سال گارانتی میشود.
  • درب های ضد سرقت سری اکونومی دارای قفل ایرانی هستند که یک سال ضمانت دارد.

رگلاژ درب های ضد سرقت دژ

بعد از نصب درب ضد سرقت ، درموارد معدودی  اگر نیاز به رگلاژ باشد ، در یک هفته اول پس از نصب، در صورت درخواست مشتری ( به دلایلی اعم از بد بسته شدن و یا صدا دادن و..)برای رگلاژ مجدد درب ،به طور رایگان درب ضد سرقت دژ رگلاژ میشود.

تعویض قفل و سیلندر درب های ضد سرقت دژ

تعویض سیلندر و قفل از دیگر خدمات پس از فروش درب های ضد سرقت دژ است که به درخواست مشتری و توسط تیم باتجربه این شرکت انجام می شود.

  • در سری های درجه یک و لوکس قفل و سیلندر دربها برند کالی ترکیه است و ۵ سال ضمانت دارد و در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض به طور رایگان در اسرع وقت انجام میشود.
  • درب های ضد سرقت سری اکونومی دارای قفل های ایرانی با ضمانت یک ساله میباشد. در صورتی خرابی در این یکسال به طور رایگان در اسرع وقت قفل تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض میشود.

١٠ سال خدمات پس از فروش

شرکت دژ به شما این اطمینان را میدهد که در طول مدت ده سال همواره کنار شما خواهد بود و خدماتی نظیر رگلاژ و در صورت لزوم تامين دستگيره و قفل و يراق خراب شده براي مشتريان را ارايه میدهد.

عضویت در باشگاه مشتریان درب های ضد سرقت دژ

ارائه خدمات پس از فروش در کنار عرضه و فروش بهترین و باکیفیت ترین درب های ضد سرقت یکی از مهم ترین اصول مشتری مداری در شرکت دژ می باشد. بنابراین برای رضایت بیشتر مشتریان، این خدمات علاوه بر تهران در شهرستان ها نیز توسط نمایندگی های شرکت دژ ارائه می شوند. در این راستا یکی از مهم ترین خدماتی که در این زمینه صورت گرفته راه اندازی باشگاه مشتریان دژ است. در واقع مشتریان شرکت دژ می توانند از این طریق با تیم پشتیبانی و خدمات پس از فروش درب های ضد سرقت دژ به آسانی در ارتباط باشند و  علاوه بر دریافت راهنمایی های لازم در زمینه خرید بهترین درب های ضد سرقت، امکان دریافت خدمات پس از فروش دربهای ضد سرقت دژ را نیز دارند. این باشگاه از سال 96 راه اندزی شده و جهت تحقق اهداف زیر به فعالیت خود ادامه می دهد.

  • معرفی محصولات جدید شرکت
  • نصب انواع درب های ضد سرقت
  • معرفی محصولات و آپشن های با ایمنی بیشتر
  • ارتباط سریع با شرکت
  • پاسخگویی به ابهامات مشتریان  و راهنمایی آنها در جهت استفاده و نگهداری از درب های ضد سرقت دژ 
  •  ثبت درخواست خدمات پس از فروش
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا تماس بگیرید.

 ارائه خدمات پس از فروش درب های ضد سرقت دژ در زمینه درب های ضد سرقت خود یکی دیگر از افتخارات ما در حوزه مشتری مداری و احترام به حقوق آن هاست. این خدمات در حوزه های مختلف و در سراسر کشور به نحو احسن و برای جلب رضایت مشتریان عزیزمان انجام می شوند.

امروزه خرید و نصب درب های ضد سرقت با توجه به امنیت بالایی که این نوع درب ها دارند بیش از پیش افزایش یافته است. اما موضوع مهمی که در این میان وجود دارد بحث ارائه خدمات پس از فروش از سوی شرکت فروشنده می باشد. بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی برای خرید انواع درب ضد سرقت علاوه بر کیفیت و عملکرد کالای مورد نظر،ارائه خدمات پس از فروش را نیز در اولویت قرار بدهید.