عوامل تاثیر گذار بر قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت با توجه به کیفیت قطعات، ابعاد و ... متفاوت می باشد. با اطلاع از قیمت درب ضد سرقت با نصب کامل می توان بهترین این درب ها را تهیه کرد.

درب های ضد سرقت از بهترین درب ها جهت حفاظت از ساختمان در برابر سرقت می باشد. با اطلاع در مورد قیمت در ضد سرقت، قیمت حمل درب ضد سرقت و نصب آن می توان از این تجهیزات بهره گرفت. در تعیین قیمت حمل درب ضد سرقت ابعاد درب و فاصله حمل و ... نقش دارد. از فاکتور های مهم در تعیین قیمت نصب درب ضد سرقت نوع درب، نحوه نصب و ... می باشد.

درب ضد سرقت

یکی از راهکار های مناسب برای محافظت از اماکن استفاده از انواع درب های استاندارد به ویژه درب های ضد سرقت می باشد. درب های ضد سرقت با ساختار ویژه ای که دارند نسبت به درب های معمولی از مقاومت و امنیت بیشتری برخوردار هستند. از این رو امروزه برای حفاظت از بخش های داخلی و خارجی ساختمان از انواع درب ضد سرقت بهره گرفته می شود.

قیمت درب ضد سرقت

قیمت حمل درب ضد سرقت با نصب کامل

از دغدغه های خریداران درب ضد سرقت قیمت فروش این تجهیزات، قیمت حمل و نیز نصب این درب ها می باشد. در تعیین قیمت درب ضد سرقت فاکتور های مختلفی از جمله کیفیت درب، وزن و ابعاد درب، نوع تجهیزات جانبی، تک لنگه یا دولنگه بودن و ... مدنظر قرار می گیرد. در کنار قیمت ساخت باید به قیمت حمل درب ضد سرقت و هزینه نصب کامل آن نیز توجه نمود.

قیمت درب ضد سرقت

یکی از مهم ترین فاکتور ها در تعیین قیمت درب ضد سرقت نوع کاربری و استفاده این درب ها می باشد. تولید کنندگان درب های ضد سرقت معمولا ابعاد مشخصی را برای طراحی و ساخت انواع درب در نظر می گیرند. درب های ضد سرقت در دو نوع کلی درب تک لنگه و دو لنگه تولید می شود که از نظر قیمت تفاوت فاحشی دارد.

همچنین در ساخت درب ضد سرقت از یک ورق فولادی و یا دو ورق فولادی برای امنیت بیشتر بهره گرفته می شود که در تعیین قیمت این درب ها موثر است. در ساخت چارچوب درب های ضد سرقت از مواد اولیه استاندارد بهره گرفته می شود که در تعیین قیمت نهایی این درب ها موثر می باشد.

قیمت درب ضد سرقت

قیمت حمل درب ضد سرقت

در حال حاضر شرکت های فعال در حوزه فروش و نصب درب ضد سرقت خدمات مختلفی را در حوزه نصب درب ضد سرقت به مشتریان ارائه می دهند. از جمله این خدمات حمل درب ضد سرقت به محل مورد نظر برای نصب می باشد. در تعیین قیمت حمل درب ضد سرقت فاکتور های مختلفی مد نظر قرار می گیرد.

ابعاد و وزن درب

یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت حمل درب ضد سرقت ابعاد و وزن این درب ها می باشد. درب های ضد سرقت معمولا در ابعاد استاندارد و به صورت یک لنگه و دو لنگه ساخته می شود که در قیمت حمل این درب ها به محل نصب تاثیر گذار است.

فاصله تا محل نصب

از دیگر نکاتی که در تعیین قیمت حمل درب ضد سرقت مد نظر قرار می گیرد مکان نصب این درب ها می باشد. درب های ضد سرقت علاوه بر درب های خروجی ساختمان در بخش های داخلی ساختمان به ویژه ساختمان های طبقاتی نیز نصب می شود. هزینه حمل درب ضد سرقت به طبقات بسته به طبقه مورد نظر مختلف می باشد.

قیمت درب ضد سرقت

فاکتور های موثر در قیمت نصب درب ضد سرقت

علاوه بر هزینه خرید درب سرقت و هزینه حمل این درب ها باید در مورد قیمت نصب درب های ضد سرقت نیز اطلاعات لازم را به دست آورد. در تعیین قیمت حمل درب ضد سرقت و نصب آن فاکتور های مختلفی مد نظر نصاب قرار می گیرد. نصب کامل درب ضد سرقت مراحل مختلفی را شامل می شود. در صورتی که ساختمان نوساز باشد نیاز به نصب چارچوب درب است که توسط نصاب صورت می گیرد.

مرحله دیگر نصب کامل درب ضد سرقت شامل نصب قفل و دستگیره درب می باشد که باید با دقت انجام شود. اندازه گیری و نصب لولا با توجه به چارچوب و در نهایت نصب درب ضد سرقت از دیگر مراحل نصب کامل درب ضد سرقت می باشد. در تعیین قیمت نصب درب ضد سرقت فاکتور های دیگری نیز مد نظر نصاب قرار می گیرد.

یک لنگه یا دولنگه بودن درب ضد سرقت

یکی از مهم ترین فاکتور ها در تعیین قیمت نصب انواع درب ضد سرقت یک یا دو لنگه بودن این درب ها می باشد. همان طور که می دانید درب های ضد سرقت دو لنگه نسبت به درب های تک لنگه نیازمند صرف زمان بیشتر هست که در قیمت نهایی نصب تاثیر می گذارد.

قیمت درب ضد سرقت

نحوه نصب درب ضد سرقت

از دیگر فاکتور هایی که در تعیین قیمت نصب درب های ضد سرقت نقش دارد نحوه نصب این درب های استاندارد می باشد. در حال حاضر نصاب برای نصب درب ضد سرقت از روش های متفاوت بهره می گیرد.

از جمله روش های نصب درب ضد سرقت روش جوش دادن هست که در این روش نصاب درب ضد سرقت را از قسمت بیرونی وارد چارچوب می نماید. پس از اطمینان از تراز بودن درب و چارچوب درب به طور کامل به چارچوب جوش داده می شود. در روش رول بولت پس از تراز کردن درب و چارچوب و نیز هماهنگی لولای درب با دیوار، سوراخ های لازم بر روی دیوار ایجاد شده و رول بولت ها در جاهای مشخص شده قرار می گیرند. انجام هر یک از این دو روش نصب هزینه های متفاوتی دارد.

با مراجعه به مشاوران و متخصصی در حوزه حمل و نصب درب های ضد سرقت می توان در مورد قیمت حمل درب ضد سرقت و نیز هزینه نصب این درب ها کسب اطلاع نمود. نکته مهم این هست که نصب درب ضد سرقت باید توسط افراد متخصص و کارشناس در این حوزه صورت گیرد. از خدمات کارشناسان فعال در حوزه حمل و نصب درب ضد سرقت ارائه بهترین خدمات به مشتری با قیمت استاندارد می باشد.

قیمت درب ضد سرقت

    ثبت نظر