آشنایی با مشخصات درب ضد سرقت چینی

مشخصات درب های ضد سرقت چینی

شایان ذکراست در حال حاضر دربهای ضدسرقت چینی  با برندهای مختلفی درایران عرضه می شود که هرکدام مشخصات فنی مختلفی دارند برای اینکه خریداران درب ضد سرقت بهترین تصمیم را داشته باشند لازم است به مواردی که کیفیت درب ضدسرقت را تعریف می کند توجه داشته باشند. 
1-قفل :قفل و مغزی درب ضد سرقت از پارامترهای مهم این دربها می باشد.
زبانه های قفل دژ از بهترین مواد فولادی ساخته شده است و وزن این قفل برای سری گریدA در حدود 0.925گرم می باشد وبرای سری معمولی تک قفل 0.725گرم می باشد.
2-سیلندر گریدA:سیلندر درب ضدسرقت از دیگر موارد مهم این دربها می باشد که سیلندر شرکت دژ از نوع گرید A بصورت انحصاری می باشد وبسیار سیلندر مقاوم می باشد،وزن توپی این سیلندر 0.465می باشد وکلیدهای این سیلندر بشکلی است که به راحتی از روی آن ساخته نمی شود.
سیلندر معمولی:این سیلندر در بیشتر دربهای دربهای ضدسرقت استفاده می شود و در کدهای تک قفل درب ضدسرقت دژ نیز از همین سیلندر ها استفاده شده با وزن تقریبی 0.255گرم به مراتب ضیف تر از سیلندر Aدژ می باشد.
3-ضخامت ورق و چارچوب:
1-3)درب ضدسرقت دژ دو قفل :ضخامت رویه درب 0.8میلی متر می باشد وضخامت چارچوب 1.5میلی متر ولازم به ذکراست با ضخامتهای ذکر شده وزن این درب 60کیلوگرم می باشد.
2-3)درب ضدسرقت دژ تک قفل:ضخامت رویه درب 0.7میلی متر وضخامت چهار چوب 1.5 میلی متر می باشد،لازم به ذکر است وزن این درب حدود 50کیلوگرم می باشد.
4-باکس قفل دربهای ضدسرقت:این جعبه فلزی محفظه هایی است که قفل در آن قرار داده می شود.که در دربهای ضدسرقت دو قفل شرکت دژاین جعبه فلزی است و در سریهای تک قفل دژ جعبه چوبی می باشد که به مراتب امنیت واستحکام جعبه های فلزی بیشتر است.
5-چفت شدن درب وچارچوب :از دیگر مواردی که دربهای ضدسرقت دو قفل دژدارا می باشد سیستم جدید چفت شدن درب وچار چوب جهت جلوگیری از سرقت درب (دیلم زدن)می باشد.
6-دستگیره:دستگیره دربهای دوقفل دژ از نوع استینلس استیل ضد زنگ میباشدکه به هیچ عنوان در اثر استفاده زیاد زنگ نمی زند . مطابق شکل زیرشایان ذکر است وزن تقریبی0.965گرم می باشد.
دستگیره دربهای ضدسرقت تک قفل دژ:بصورت روبرومی باشد باطراحی ساده ،وزن تقریبی ایندستگیره حدودا 0.825گرم می باشد.
7-تعداد زبانه های فولادی دربهای ضدسرقت دژ در دربهای دو قفل 17زبانه ودر سریهای تک قفل 14 زبانه می باشد .

 

مطالب مرتبط:

    ثبت نظر