آشنایی با تفاوت درب ضد سرقت ایرانی ، ترکیه ای و چینی

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی ، ترکیه ای و چینی

یکی از سوالاتی که خریداران درب ضد سرقت همیشه با آن روبه رو هستند این است که تفاوت درب ضد سرقت ایرانی ، ترکیه ای و چینی چیست و چه تفاوت هایی با درب ضد سرقت ارزان ایرانی دارند و برخی گمان می کنند فرق آنها فقط در کیفیت آنها می باشد و از آنجا که محصولات ساخت چین در بازار ایران عمدتا نامرغوب هستند و همچنین دید خوبی نسبت به محصولات ایرانی وجود ندارد درب های ضد سرقت ترکیه را از نظر کیفی بهتر می دانند. در این نوشتار قصد داریم تفاوتهای درب ضد سرقت ترکیه ، چین و ایران را مورد بررسی قرار دهیم.اما قبل از آن بهتر است انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران را بشناسیم.بنابر این در ابتدا درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران را بدون توجه به بحث کیفی درب ها ی ضد سرقت و فقط با توجه به شکل ظاهری آنها دسته بندی خواهیم کرد. همچنین در فایل صوتی زیر میتوانید به توضیحات کارشناس ما گوش نمایید.

 

با توجه به شکل ظاهری درب ضد سرقت می توان درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران را به صورت زیر دسته بندی کرد:

  • درب های ضد سرقت ساخت چین
  • درب های ضد سرقت ساخت ترکیه
  • درب های ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ایرانی و ترک از لحاظ ظاهری و استراکچر یکسان هستند.معمولا دو قفل هستند و دارای رویه ام دی اف و با روکش چوب  و یا روکش پی وی سی دارند.و همچنین این دربهای با رویه فلز هم برای تامین نیاز بازار  قابل تولید هستند .وزن دربهای ضد سرقت ایرانی و ترک بالای ۷۵ کیلو گرم میباشد.در ابعاد استاندارد و سفارشی قابل تولید هستند.پهنای چهارچوب ان دربها معمولا ۱۴ ،۱۶ و ۱۸ سانت میباشد. برای مطالعه بیشتر در زمینه ابعاد درب ضد سرقت وارداتی و ایرانی وارد صفحه لینک شده شوید.

در ادامه لازم به ذکر است تولید کنندگان درب های ضد سرقت طرح ترک در ایران همگی چارچوب های خود را در داخل ایران تولید کرده و یا از تولید کنندگان داخلی خریداری می کنند و یراق آلات خود را نیز عمدتا از محصولات ساخت کشور ترکیه استفاده می کنند و اما رویه درب ها را برخی مستقیما از ترکیه وارد می کنند و برخی از تولیدات داخل استفاده می کنند. البته استفاده از ورق های وارداتی لزوما یک امتیاز نیست و تنها به دلیل هزینه های بالای خرید دستگاه ها و سایر ملزومات تولید برخی ترجیح می دهند که بدین نحو عمل کنند،هرچند که اکثر فروشندگان درب های ضد سرقت ایرانی را به عنوان درب های ترک مونتاژ ایران معرفی می کنند.
همجنین شایان ذکر است اگر درب های ضد سرقت اکونومی  با درب های ضد سرقت ترک مقایسه شوند و طبعا دربهای ضد سرقت ترک از کیفیت بالاتری نسبت به این سری از دربهای ایرانی برخوردار هستند.اما سری لوکس درب های ضد سرقت ایرانی ، شباهت بسیاری از نظر ظاهری و کیفی با انواع درب ضد سرقت ترک دارند و تشخیص این دو نوع درب به کمک کارشناسان امکانپذیر است.

درب ضد سرقت دژ همواره درتلاش بوده تا بهترین و با کیفیت ترین دربها را متناسب با بودجه مشتریان در اختیار آنها قرار دهد. لظفا با ما تماس بگیرید و از مشاوره و حتی بازدید رایگان از محل نصب درب توسط  کارشناسان ما در انتخاب بهترین درب ضد سرقت بهره ببرید.

 

مطالب مرتبط:

 

    ثبت نظر