ساخت درب ضد سرقت با طرح سفارشی

ارتقای امنیت با حفظ هارمونی و تشابه درب واحدهای مسکونی در یک مجتمع

با افزایش تقاضا در خرید انواع در ضد سرقت، بسیاری از تولید کنندگان به درخواست‌های مکرر مشتریان مبنی بر ساخت درب ضد سرقت به صورت سفارشی مواجه شدند. از این جهت تولید کنندگان درب ضد سرقت به این فکر افتادند، تا امکان سفارش درب ضد سرقت را با ظاهر و امکانات مورد نظر مشتری، برای آن‌ها فراهم سازند. در واقع یکی از مزایای این امر این است که ساخت درب ضد سرقت با طرح سفارشی، باعث ارتقای امنیت، در کنار حفظ هارمونی و تشابه درب واحد‌های مسکونی، در مجتمع‌های بزرگ می‌شود.

 

اهمیت نصب درب ضد سرقت برای منازل :

در جهان امروزی – که جرایم هر روز بیش‌تر از دیروز در گوشه و کنار شهر خودنمایی می‌کنند – محافظت از خود، خانه و خانواده و سایر دارایی‌های خود از اهمیت زیادی برخوردار است و انسان همواره باید به فکر آن باشد. از این رو است که درب‌های ضد سرقت از ضروری‌ترین مهمات و الزامات هر خانه و خانواده، در زندگی امروز به حساب می‌آیند و تامین کننده امنیت خانه و محل کار هستند؛ چرا که در واقع درب ورودی هر خانه، اصلی‌ترین راه دسترسی به فضای داخلی آن و نفوذ به حریم خصوصی خانواده است.

با این ‌که درب‌ ضد سرقت کمی گران‌تر از درب‌های معمولی هستند و در چند سال گذشته، بسیاری از خانواده‌ها به این دلیل از تهیه آن اجتناب کرده‌اند، اما با افزایش آمار جرایم و سرقت‌های پی در پی از منازل در سال‌های اخیر، اهمیت نصب درب ضد سرقت برای منازل، برای خانواده‌ها روشن شده است و بسیاری از مردم به فکر جایگزین کردن درب‌های ضد سرقت به جای درب‌های معمولی و قدیمی خانه خود افتاده‌اند. در واقع در حال حاضر، مردم دانسته‌اند که قطعا امنیتی که درب‌های ضد سرقت برای آن‌ها ایجاد می‌کند، در برابر هزینه خرید و نصب آن، ارزش بسیار بیشتری دارد.

ساخت سفارشی درب ضد سرقت با طرح دلخواه شما:

درب‌هاب ضد سرقت مرغوب زیادی به صورت از قبل ساخته شده در بازار موجود هستند، که برخی از آن‌ها وادراتی بوده و برخی از آن‌ها در تولیدی‌های کشور ساخته شده‌اند. اما این درب‌های ضد سرقت مطابق استانداردهایی ساخته می‌شوند و به طول معمول، از لحاظ ابعاد مشابه یکدیگر بوده و از لحاظ جنس و مواد به کار رفته در ساختشان، تنوع پایینی دارند. به این دلیل که در برخی از خانه‌های ویلایی و ساختمان‌های قدیمی ساخت، چهارچوب درب‌ها با ابعادی متفاوت از خانه‌ها و ساختمان‌های جدید ساخته شده‌اند، برای صاحبان این املاک سخت است تا درب ضد سرقتی مطابق با ویژگی‌های این چهارچوب‌ها پیدا کنند. از این رو، ساخت درب ضد سرقت سفارشی یا ساخت درب ضد سرقت با طرح سفارشی برای این افراد مناسب‌تر است.

یکی دیگر از معایب خریداری درب ضد سرقت به صورت آماده، این است که در برخی مجتمع‌های مسکونی، مدیر و اهالی ساختمان حساسیت زیادی نسبت به هماهنگی درب آپارتمان‌ها نشان می‌دهند. بدیهی است که این افراد دوست ندارند فضای مجتمع را بی‌نظم و ناهماهنگ ببینند. از این جهت اگر خانواده‌ای بخواهد درب ضد سرقت را جایگزین درب معمولی خانه خود بکند، ممکن است با مخالفت سرسختانه مدیر و اهالی ساختمان مواجه شود؛ چرا که ظاهر معمول درب‌های ضد سرقت، ممکن است با ظاهر درب آپارتمان‌های یک مجتمع هم‌خوانی نداشته باشد. در همچین مواقعی افراد بهتر است درب ضد سرقت خانه خود را با ویژگی‌های ظاهری مورد نظر، سفارش دهند.

و در نهایت، درب‌های ضد سرقت آماده امکانات مشخصی دارند، که امکان انتخاب آن‌ها برای مشتریان کمتر است. اما در صورتی که مشتریان نیاز به برخی امکانات خاص‌تر و ویژه‌تر داشته باشند، می‌توانند در تهیه درب ضد سرقت به صورت سفارشی آن‌ها را روی درب نصب کنند.

    ثبت نظر