ساخت سفارشی درب ضد سرقت

درب ضد سرقت سفارشی امکان تولید در هر سایز رنگ و طرح را دارا می باشد درب ضد سرقت سفارشی دژ دارای قفل مرکزی چارچوب ضد دیلم و امکانات دیگر می باشد.

امروزه خرید در ضد سرقت و استفاده از آن در سازه های مختلف برای ممانعت از سرقت و ورود سارقان به منازل به امری عادی تبدیل شده است. اما استفاده از این درب ها به مصرف کنندگان اطمینان کامل را نمی دهد. برای همین افراد اقدام به استفاده از درب ضد سرقت سفارشی می نمایند. این درب ها دارای آبشن های بیشتر و امنیت بالاتری هستند.

درب ضد سرقت

با افزایش در صد سرقت از منازل استفاده از درب های ضد سرقت برای بیشتر منازل به امری بدیهی و لازم تبدیل شده است. این درب ها دارای امکانات بیشتری هستند و سارقان را برای سرقت دچار مشکل می کنند. از امکانات این درب ها می توان به عدم تخریب، دستکاری، اهرم نمودن قفل و... اشاره نمود.

با تمام این امکانات بازهم نمی توان به این درب ها اطمینان صد در صدی داشت و امکان سرقت هنوز از بین نرفته است. برای همین مصرف کنندگان اقدام به استفاده از درب ضد سرقت سفارشی و حتی ساخت درب ضد سرقت سفارشی می نمایند تا در کنار بالا بردن امنیت بتوانند در صورت نیاز حفظ هارمونی درب منزل خود با دیگر درب های همسایگان را داشته باشند.

این درب ها علاوه بر امکانات درب های ضد سرقت معمولی دارای آبشن های ویژه ای هستند که امکان دزدی را در آن ها تا مقدار زیادی کاهش می دهد.  

دربهای ضد سرقت

سایزهای سفارشی برای درب های ضد سرقت

معمولا درب های ضد سرقت در سایزهای معینی طراحی و تولید می شوند. تولید این درب ها با سایزهای معین به خاطر استفاده این درب ها از چارچوب هایی با ابعاد استاندارد می باشد. همچنین این چارچوب ها به دلیل وزن سنگین درب های ضد سرقت باید دارای استحکام بالا و لولاهای مقاوم می باشد. اما بعضی از تولید کنندگان بدون در نظر گرفتن ویژگی های درب های ضد سرقت اقدام به ساخت چارچوب هایی با استحکام کم و لولاهایی با متریال نامرغوب می کنند.

لولا در درب ضد سرقت به علت سنگینی وزن درب بعد از مدتی از رگلاژ خارج و در هنگام بسته شدن سرو صدا می کند و یا خوب بسته نمی شود. استفاده از متریال مرغوب و یراق آلات سفارشی در درب ضد سرقت سفارشی مانع از صدمه و آسیب به درب بعد از مدتی استفاده می شود. همچنین  چارچوب درب ضد سرقت سفارشی با توجه به سایز درب متغیر بوده و با امکانات درب کاملا مطابقت دارد. برای همین درب ضد سرقت سفارشی در سایزهای مورد نیاز و با متریال مرغوب در بعضی از شرکت ها تولید می شود.

 سایز سفارشی درب ضد سرقت

بعضی از تولید کنندگان برای رضایت مشتریان خود اقدام به ساخت درب ضد سرقت سفارشی در سایزهای مختلف با توجه به نیاز مصرف کنندگان نموده اند. این سایزها مختلف بوده و با امکانات کامل و آبشن های ویژه تولید می شوند.

از جمله امکاناتی که بر روی درب ضد سرقت سفارشی امکان نصب وجود دارد عبارتند از:

 • قرار دادن ورق فلزی بسیار محکم در داخل درب
 • اتصال به چارچوب از چندین نقطه و به صورت گاوصندوقی
 • عایق بودن این درب ها در برابر صدا، آب، آتش
 • برای ضد حریق نمودن درب ضد سرقت سفارشی از نوعی سنگ پشم نسوز که عایق حرارت می باشد در داخل درب ها استفاده شده است.
 • ممانعت از ورود گرد و غبار به داخل منزل با استفاده از زه پلاستیکی در اطراف درب
 • سهولت در نصب
 • وجود چندین زبانه قفل در جهات مختلف برای امنیت بیشتر.
 • ضخامت بالای ورق مورد استفاده در درب ضد سرقت سفارشی
 • ساخت درب در سایز های مورد نظر مشتری

ساخت سفارشی درب ضد سرقت در ابعاد غیر استاندارد

افرادی که علاقمند به داشتن درب منازل بزرگ تر از حد استاندارد و یا حتی کوچک تر از حد معمول هستند می توانند با ساخت درب ضد سرقت سفارشی به ایده آل های خود نزدیک تر شوند. بعضی از تولید کنندگان درب های ضد سرقت اقدام به تولید انواع درب ضد سرقت سفارشی با امکانات بیشتر و گسترده تر برای مصرف کنندگان نموده است. علاوه بر سایز غیر استاندارد که در این گونه درب های قابل تغییر است این تولید کنندگان از آبشن های بیشتر برای رفاه حال مشتریان خود در درب ضد سرقت سفارشی استفاده می نمایند. از بنام ترین تولید کنندگان درب های ضد سرقت سفارشی در ایران درب ضد سرقت دژ می باشد. این تولید کننده از امکانات بسیار ویژه در تولید درب ضد سرقت سفارشی خود بهره می برد.ببرای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ابعاد درب ضد سرقت را مطلابعه نمایید.

چارچوب ضد دیلم از امکانات بارز درب های ضد سرقت سفارشی دژ

درب های ضد سرقت به خاطر شکل ظاهری خود دارای مزایای بی شماری می باشند. درب  ضد سرقت سفارشی دژ مطابق با نیاز مصرف کنندگان و علائق مشتری قابل تولید به صورت سفارشی و منحصر به فرد می باشد. امکانات ویژه ای برای تولید این درب ها در نظر گرفته شده است که برای افزایش ایمنی در این درب ها می باشد. ضد دیلم بودن در تمام درب های ضد سرقت امکان پذیر نیست  اما مزیت ضد دیلم بودن آبشن ویژه ای است که شرکت دژ برای مصرف کنندگان درب ضد سرقت سفارشی خود در نظر گرفته است.

برای بهره گیری از این امکان بر روی شیار درب 1 سانت اضافه شده و درب ضد سرقت سفارشی دژ در این چارچوب قرار می گیرد. این امکان خود را بعد از بسته شدن کامل درب نشان خواهد داد. لنگه درب بعد از بسته شدن با چارچوب درگیر شده و دیگر امکان استفاده از دیلم برای باز نمودن درب به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

dz-117

سیلندر نشکن در درب ضد سرقت سفارشی

بیشتر سارقان برای تخریب قفل درب ها از قسمت توپی وارد و با تخریب این قسمت درب را باز می کنند. درب های ضد سرقت سفارشی دژ با استفاده از یک سیلندر که با آلیاژی مخصوص تولید شده است این قسمت را تجهیز نموده و مانع از شکستن توپی درب ضد سرقت سفارشی می شوند.

استفاده از قفل مرکزی با قفل مولتی

درب ها ضد سرقت دارای دو قفل می باشند. هر قفل نیز دارای زبانه های متعدد بوده که ایمنی را در این درب ها افزایش می دهد. اما درب سفارشی ضد سرقت  دژ دارای قفل مرکزی بوده و خود به تنهایی دارای 12 زبانه می باشد. این زبانه ها از طرفین در چارچوب درب قرارگرفته و امنیت بیشتری را به همراه می آورد.

قفل مرکزی

قفل گاوصندوقی

معمولا درب های ضد سرقت همگی دارای قفل های به صورت گاوصندوقی می باشند. طراحی ویژه ای این درب ها باعث می شود تا سارقان نتوانند به سادگی با تخریب توپی باعث باز شدن درب شوند. اما بعضی از تولید کنندگان از قفل های گاوصندوقی غیر استاندارد در درب های تولیدی خود استفاده می کنند. این قفل ها اگر چه از امنیت بالایی در هنگام  سرقت برخوردار هستند اما دارای یک عیب بزرگ می باشند.

در صورت بروز آتش سوزی این قفل های غیر استاندارد قفل شده و مانع از ورود آتش نشانان به حریم منزل می شوند. حالا باید دید با قفل شدن درب و عدم فرار افراد داخل منزل باید چگونه برخورد نمود.

قفل گاوصندوقی درب ضد سرقت دژ به صورت کاملا استاندارد و همگام با آخرین تکنولوژی های دنیا طراحی و تولید شده است. این گونه قفل ها علاوه بر ایمنی بالا در صورت بروز آتش سوزی و ایجاد حریق قفل نمی شود و به علت عدم وجود توپی در این قفل ها امکان سرقت نیز در آن ها بسیار کم است. کلید در این قفل ها مستقیما وارد قفل شده و امکان سرقت را به صفر می رساند.

قفل چنگکی درب ضد سرقت سفارشی دژ

بالا بردن سطح ایمنی در درب های ضد سرقت با استفاده از امکانات ویژه ای که تولید کنندگان برای محصولات خود در نظر می گیرند به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

گروه تولید دژ با تولید درب ضد سرقت سفارشی در سایزهای مختلف با استفاده از بهترین و مرغوب ترین متریال های موجود در بازار و استفاده از قفل هایی که امینی را در این درب ها افزایش می دهد باعث محبوبیت محصولات این تولیدی در میان مصرف کنندگان شده است.

از جمله آبشن های ویژه در درب سفارشی ضد سرقت  تولیدی این شرکت می توان به قفل چنگکی اشاره نمود. این قفل به جایگزین قفل اصلی در درب شده و به صورت چنگکی وارد چارچوب می شود.

نام این قفل نیز از طرح ویژه و کاربرد آن برگرفته شده است. ایمنی این قفل ها بسیار بالا تر از دیگر قفل های استفاده شده در درب های ضد سرقت معمولی بوده و به مصرف کنندگان اطمینان خاطر بیشتری می بخشد.

قفل چنگکی

چند امکان ویژه دیگر در درب ضد سرقت سفارشی دژ

به جز موارد گفته شده که به صورت سفارشی بر روی درب ضد سرقت  تولید گروه دژ قرار می گیرد. درب های تولید این گروه دارای امکانات بارز دیگری می باشد که به چند مورد اشاره می کنیم.

 • متریال درب ها بسته به سلیقه مصرف کننده متفاوت بوده و از تنوع چشمگیری برخوردار است.
 • لولا های درب ضد سرقت سفارشی از بهترین مارک و به تعداد مشخص می باشد.
 • وزن هر درب بر اساس استاندارد معین تعین شده است و کمتر از 80 کیلوگرم نخواهد بود.
 • بر روی این درب ها امکان نصب دوربین، چشمی، سیستم هشدار و... وجود دارد.
 • زیبایی کم نظیر درب سفارشی ضد سرقت این گروه تولیدی شما را مجذوب خود می کند.
 • عدم اتلاف انرژی، عایق صدا، عایق رطوبت،عایق گرد و غبار، ضد آتش و بسیاری امکانات دیگر از ویژگی های برتر درب ضد سرقت سفارشی دژ می باشد.

 

هزینه سفارشی سازی درب های ضد سرقت دژ

درب های ضد سرقت دژ مطابق با سلیقه و نیاز مشتریان قابلیت تولید سفارشی دارند. آپشنهايي كه امكان اضافه شدن به دربهای ضد سرقت دژ ، در جهت افزایش امنیت درب ضد سرقت، را دارند به شرح زیر میباشد:

 •  چهارچوب ضد ديلم :

بصورت كلي دربهاي ضد سرقت ضد ديلم نيستند ولي با اضافه كردن اين آپشن ، روي لبه درب حدود ١ سانت اضافه ميشود كه در شيار چهارچوب قرار گيرد تا زمان بسته شدن درب كامل لنگه و چهارچوب درهم درگير ميشود و به اين شكل ضد ديلم ميشود .

 •  سيلندر نشكن :

يكي از روشهاي سرقت از طريق تخريب توپي يا سيلندر ميباشد كه با اضافه كردن اين سيلندر با توجه به آلياژ مخصوصي كه دارد بسادگي نميشكند.

 • قفل مركزي یا قفل مولتی :

بصورت معمول دربهاي ضد سرقت از دو قفل تشكيل شده ، كه مجموعا ٦ زبانه دارد ولي زمانيكه قفل مركزي جايگزين ميشود در مجموع ١٢ زبانه دارد

 • قفل گاوصندوقي :

اين قفل بصورتي طراحي شده كه ديگر سيلندر يا توپي وجود ندارد و كليدها مانند گاوصندوق مستقيما داخل قفل ميروند .

 • قفل چنگكي :

اين قفل نيز جايگزين قفل اصلي ميشود و بصورت چنگكي داخل چهارچوب ميرود.

 •  سايز سفارشي : ابعاد درب ضد سرقت در حالت استاندارد ١٠٥ در ٢١٠ سانتیمتر  و ١١٠ در ٢١٠ سانتیمتر ميباشد ولي در صورتيكه كارفرما درخواست تغيير سايز داشته باشد ، امكان تغيير از عرض ١٠٠ سانت تا ١٢٠ سانت و در ارتفاع از ٢٠٥ سانت تا ٢١٥ سانت،  در دربهای ضد سرقت  تك لنگه وجود دارد  .

برای سفارش و مشاهده درب های ضد سرقت به فروشگاه اینترنتی درب ضد سرقت ما مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

بیشتر بخوانید:

  ثبت نظر