رایج ترین مشکلات دربهای ضد سرقت

خارج شدن رگلاژ وخرابی مغزی قفل از جمله رایج ترین مشکلات دربهای ضد سرقت هستند. هر چند که می توان خرابی لولا را نیز از دیگر مشکلات دربهای ضد سرقت دانست.

درب های ضد سرقت از جمله درب های امنیتی هستند که عموما به دلیل مدل های مختلفی که دارند به کارگیری از آنها می بایست با رعایت یکسری نکات فنی صورت بگیرد؛ زیرا  گاهی اوقات مشکلات درب های ضد سرقت استفاده از آنها را با نگرانی هایی همراه می سازد. مثلا صدای جیر جیر درب، گرفتگی لولا، شکستگی لولا و خرابی های رگلاژ، شل شدگی دستگیره و گیرزدگی مغزی قفل و بسیاری مشکلات دیگر می تواند استفاده از این درب های مدرن را به حضور یک تعمیرکار ماهر درب های ضد سرقت نیازمند گرداند. پس بهتر است رایج ترین مشکلات دربهای ضد سرقت را بشناسید تا بتوانید استفاده بهتری از چنین درب های امنیتی داشته باشید.

مهمترین مشکلات دربهای ضد سرقت

اگر چه درب های ضد سرقت همانند دیگر درب های ورودی و خروجی ساختمان ممکن است دارای مشکلاتی از قبیل:

 خارج شدن رگلاژ

خرابی لولا

مشکلات درمغزی قفل

خرابی یراق آلات

افتادگی در بر روی چهارچوب

صدا دادن درب در زمان باز و بسته شدن

و... شود اما چون این نمونه درب های مدرن دارای ساختار پیچیده ای هستند بدون شک از قطعات مجهزتر  و پیشرفته تری تشکیل شده اند پس در هنگام بروز مشکلات درب های ضد سرقت بهتر است تشخیص مشکل و برطرف نمودن آن را به یک تعمیر کار متخصص درب های ضد سرقت بسپارید تا از صدمه زدن به دیگر قسمت های درب در امان بمانید و با کمترین هزینه مشکلات چنین درب های امنیتی را برطرف سازید.

مشکلات دربهای ضد سرقت

تعمیر مشکلات دربهای ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت علاوه بر درب ضد سرقت ایرانی در نمونه های دیگری مانند درب ضد سرقت چینی، درب ضد سرقت ترک و... موجود هستند که هر کدام ساخته شده از قطعات و پیچ های مختلفی می باشند. بنابراین برای تعمیر و تعویض هر کدام از قطعه های به کار رفته در درب های ضد سرقت لازم است تا ابزار آلات و دانش کافی مربوط به تعمیر آن را به کار گرفت. پس بدون شک هر شخص عادی نمی تواند به راحتی مشکلات دربهای ضد سرقت را برطرف نماید؛ زیرا گاهی اوقات تعمیر نادرست قسمتی از درب می تواند باعث مشکلات جدی در بخش دیگری از درب شود و در نهایت با شکستگی لولا و یا رگلاژ همراه باشد که این می تواند صاحب درب را با هزینه های زیادی مواجه کند.

مشکلات دربهای ضد سرقت

 مهمترین خرابی درب های ضد سرقت

شایع ترین مشکلات دربهای ضد سرقت صدای جیر جیر یا همان ایجاد سر و صدا در حین باز و بسته شدن درب می باشد که در چنین حالتی ممکن است مشکل به سادگی با کمی روغن کاری برطرف شود. اما گاهی اوقات این مشکل به دلیل افتادگی درب  بر روی چهار چوب یا همان خرابی رگلاژ و لولا باشد که در چنین صورتی لازم است تا به طور کامل درب از لولا خارج شده و عملکرد لولاها مورد بررسی قرار بگیرد و یا اینکه مقداری از کناره های درب به شکل تراشه چوب گرفته شود تا در به راحتی باز و بسته شود. البته در بعضی مواقع قرار دادن واشرهای فلزی در زیر لولاهای درب می تواند تماس نامناسب درب و چارچوب را از بین ببرد البته اگر این کار در کارایی در ضد سرقت اختلالی را به وجود نیاورد و باعث شکسته شدن لولا نگردد.

مشکلات دربهای ضد سرقت

خدمات یک تعمیر کار درب های ضد سرقت

چنانچه در درب های ضد سرقت خود مشکلاتی از قبیل شکستن لولا، خروج از رگلاژ، ایجاد صداهای نامناسب در قفل و لولا، خرابی دستگیره و یا ایرادهایی در قفل، شل شدگی زبانه قفل و باز شدن یکباره درب و مشکلاتی دیگری مشاهده کردید می توانید در اسرع وقت با تعمیرکاران ماهر  و با تجربه یک مرکز تعمیر درب های ضد سرقت تماس بگیرید تا در اسرع وقت با حضور در محل و تعویض و یا تعمیر قطعاتی از درب، مشکلات شما را برطرف نمایند.

مشکلات دربهای ضد سرقت

رایج ترین مشکلات درب های امنیتی

امروزه متاسفانه برخی از درب های ضد سرقت تنها از زیبایی ظاهری برخوردار هستند و قطعا در ساخت آنها لوازمات اورجینال و با کیفیتی به کار نرفته است که همین موضوع می تواند مالکین درب های ضد سرقت را با مشکلاتی رو به رو سازد که رایج ترین آنها عدم سهولت قفل شدن مغزی  و حرکت میلگردها در چهارچوب درب می باشد که همین امر می تواند امنیت درب های ضد سرقت را پایین آورد و کارایی آنها را همانند یک درب ساده قرار دهد. پس لازم است در بروز کوچکترین مشکل به وجود آمده در درب های ضد سرعت سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید؛ زیرا خرابی یک قسمت از درب می تواند به طوری کلی خاصیت ضد سرقت بودن درب را از بین ببرد و شما تنها نمایی از یک درب ضد سرقت را داشته باشید.

    ثبت نظر