درب ضد سرقت فلزی برای ویلاها و ساختمان ها در شمال و جنوب ایران

همواره یکی از دغدغه های مشتریان ما این بوده است که درب ضد سرقت مناسب برای ویلاها و یا ساختمان های شمال ایران  که درب در معرض رطوبت و باران قرار میگیرد و یا در  جنوب ایران که آفتاب بسیار بر درب ورودی تابیده میشود چه نوع درب ضد سرقت مناسب تر است و آیا از نمونه های متداول و چوبی درب ضد سرقت برای ورودی ساختمان و محیط بیرون از ساختمان میشود استفاده کرد تا هم امنیت و هم زیبایی درب حفظ شود؟ و یا تنها درب ضد سرقت فلزی راه چاره است؟

درب ضد سرقت 

در تولید دربهای ضد سرقت از استراکچر و قفلهای امنیتی ای استفاده می شود که ایمنی آن را نسبت به درب های معمولی  بالاتر می‌برد. این درب ها از روکش های مختلفی برخوردار هستند و همچنین زیبایی خاصی دارند. از آنجا که بیشترین تنوع در های ضد سرقت در درهایی است که از ام دی اف ساخته شده اند و روکش چوبی دارند و این نوع درب ها بیشتر برای آپارتمان ها و یا محیط های سربسته و داخل ساختمان استفاده می شود .

رویه ی ۹۵ درصد دربهای ضد سرقت از جنس ام دی اف با روکش چوب و یا روکشهای مصنوعی از قبیل لمینوکس یا پی وی سی میباشد اما در مقابل نور آفتاب و باران بسیار سریع حالت طبیعی خود را از دست میدهند.نور آفتاب بشدت رنگ را کمرنگ میکند و باران و آب باعث تورم روکش میشود . در نتیجه برای حل این مشکل باید از نوع های دیگر درب ضد سرقت استفاده شود. درب های ضد سرقت فلزی برای حل این مشکل در بازار موجود هستند.

درب ضد سرقت فلزی مناسب برای outdoor و فضای بیرون

در ضد سرقت فلزی یا درب ضد سرقت رویه فلز درب مناسب برای فضای بیرون و مکانهایی است که درب در مقابل آب و آفتاب قرار می گیرد.البته شایان ذکر است فقط فلزی بودن فاکتور کافی برای انتخاب درب  محیط بیرون نیست. بلکه نوع و کیفیت رنگ مورد استفاده هم بسیار حائز اهمیت است.

تفاوت درب فلزی ضد سرقت ایرانی و چینی

در بازار ایران در ضد سرقت فلزی و یا همان رویه فلز در دو نوع وجود دارد : چینی و ایرانی . در مورد دربهای ضد سرقت فلزی چینی قیمت کمتری نسبت به نمونه ایرانی دارند اما با توجه به اینکه نوع رنگ این سری از دربها  از نوع دکورال میباشد و مانند کاغذ دیواری در کوره روی درب منتقل می شود لذا به سرعت در مقابل نور آفتاب صدمه می خورد و هیچ راهی برای اصلاح این درها وجود ندارد.

در مقابل در تولید درب ضد سرقت فلزی  ایرانی  از رنگ الکترواستاتیک استفاده می شود که در مقابل نور آفتاب و باران کاملا مقاوم است.

ساخت سفارشی دربهای ضد سرقت فلزی دژ درب 

با توجه به جنس درب های فلزی و  نوع رنگ مورد استفاده برای ضد آب و آفتاب نمودن درب ، ناگزیر تنوع درهای فلزی ضد سرقت بسیار محدود می باشد و تنها در رنگهای سفید و قهوه ای موجود میباشد .برای افزایش زیبایی درب در فضای داخلی آپارتمان و ساختمان می توان رویه داخلی درب فلزی  را از نوع روکش چوب انتخاب كرد تا زیبایی بیشتری در  فضای داخل ساختمان ایجاد کند.

با توجه به اینکه محصولات تولید خود شرکت دژ می باشد در نتیجه قابلیت سفارشی سازی محصولات نیز امکان پذیر است لطفاً برای ساخت سفارشی درب مورد نیاز با ما تماس بگیرید.

انتخاب درب ضد سرقت رویه فلز

 توصیه میشود اگر به دنبال خرید درب ضد سرقت مقاوم در مقابل تاثیرات محیطی هستید سعی کنید در ضد سرقت فلزی یا رویه فلز ایرانی با رنگ الکترواستاتیک انتخاب کنید ( همچنین برای بالا بردن کیفیت،بهتر است قفلها اورجینال ترکیه باشد و ضخامت رویه و ورق چهارچوب 1.5 میل باشد) . شایان ذکر است اگر رنگ الکترواستاتیک نباشد مقاومتی در مقابل نور خورشید ندارد . شرکت دژ درب نامی شناخته شده در تولید درب های فلزی ایرانی و با یراق آلات و قفل ترک می باشد .در کارگاه تولیدی دژ همواره کارشناسان ما در تولید نظارت دارند تا از کیفیت محصول نهایی مطمئن شوند.از این رو از بهترین متریال و رنگ الکترواستاتیک در تولید این محصولات استفاده می کند . در زیر نمونه محصولات درب های ضد سرقت فلزی دژ را می‌توانید مشاهده نمایید. 

درب ضد سرقت یک رو فلز و یا هر دو رویه فلز قابل تولید در انواع تک لنگه، یک و نیم لنگه و دو لنگه در ابعاد استاندارد و سفارشی، میباشد.

 

سوالات پر تکرار درب ضد سرقت فلزی

  •  درب ضد سرقت فلزی چیست ؟

درب ضد سرقت فلزی با درب ضد سرقت رویه فلز، نوعی از درب های ضد سرقت ام دی اف میباشد که با ورق فولادی ۱.۵ میلیمتر پوشانده میشود. این دربها مقاومت بیشتری در برابر باران و تابش مستفیم آفتاب دارند و بسیار در مناطقی که آب و هوای شرجی دارد مناسب است.

  • تنوع طرح درب های ضد سرقت فلزی دژ چگونه است؟

درب ضد سرقت فلزی از تنوع طرح و رنگ کمتری نسبت به دربهای با روکش چوب برخورار است. این دربها در دو رنگ سفید و قهوه ای قابل تولید است.البته  ساخت سفارشی این درب امکانپذیر است و قابل تولید در انواع تک لنگه ، یک و نیم لنگه و دو لنگه است.

  • درب ضد سرقت یک رو فلز چیست ؟

بنا به درخواست مشتری،میتوان  روکش سمت داخل درب را که در معرض آب و آفتاب نیست ، از جنس روکشهای چوب، انتخاب کرد . این امر زیبایی بیشتری را در نمای داخلی ایحاد میکند و قابل سازگاری با دکوراسیون داخلی منزل است.

 

 

    ثبت نظر