آشنایی با نکات کلیدی مهم که قبل از خرید درب ضد سرقت باید بدانید

امروزه افراد زیادی هستند که علاقه مند به خرید درب ضد سرقت می باشند و دوست دارند که یک در ضد سرقت خوب را خریداری کنند ولی با خصوصیات درب ضد سرقت مرغوب آشنایی ندارند و به همین علت نمی توانند خرید خوبی را داشته باشند. این موضوع باعث شد تا ما تصمیم بگیریم در این مطلب کمی بیشتر درباره خرید درب ضد سرقت صحبت کنیم و اطلاعات خوب و مفیدی را درباره این موضوع در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید یک در ضد سرقت ساختمان را دارید به شما توصیه می کنیم حتما ما را در این مطلب همراهی کنید.

امنیت بیشتر با خرید درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت امروزه به صورت گسترده ای در شرکت ها و حتی بسیاری از منازل شخصی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهمترین دلایلی که از این درها در شرکت ها و مراکز مختلف استفاده می شود رعایت امنیت بیشتر می باشد. درب ضد سرقت با کیفیت و سایز استاندارد ایرانی می تواند به خوبی امنیت ساختمان های شما را تضمین کند و اجازه ورود اشخاص به صورت غیر قانونی را نخواهد داد.

 اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که در یک مرکز مهم فعالیت دارید که امنیت ساختمان برای شما بسیار مهم است به شما توصیه می کنیم حتما اقدام به خرید درب ضد سرقت کنید. با استفاده از این درب ها دیگر نیازی به نگرانی درباره امنیت ساختمان مد نظر خود را نخواهید داشت. امروزه شما برای خرید درب ضد سرقت آپارتمان باید به نکات بسیار مهمی دقت داشته باشید که ما در ادامه این مطلب این نکات را برای شما بیان خواهیم کرد.

کیفیت یک عامل بسیار مهم برای خرید درب ضد سرقت

اولین و مهمترین فاکتوری که برای خرید درب ضد سرقت ایرانی  باید به آن دقت کنید کیفیت و متریال این درها می باشد. درب ضد سرقت چوبی یکی از انواع دربهای ضد سرقت می باشد که شما می توانید اقدام به خرید آنها کنید. برای خرید این درها شما باید به طراحی داخلی ساختمان خود نیز دقت داشته باشید. 

در برخی از ساختمان ها درب ورودی ساختمان چوبی نمای مناسبی را نیز به ساختمان می دهد و به همین علت شما می توانید از درب ضد سرقت چوبی در این مکان ها استفاده کنید. درب ضد سرقت فلزی یکی دیگر از گزینه ها برای خرید درب ضد سرقت می باشد که می تواند در سایر ساختمان ها با طراحی داخلی متفاوت تر مورد استفاده قرار گیرد. این درب ها از امنیت بیشتری نسبت به درهای چوبی برخوردار می باشند و به همین علت است که بیشتر در مراکز دولتی و مراکز و شرکت های بسیار مهم مورد استفاده قرار می گیرند.

 

چهارچوب درب ضد سرقت

یکی از مهمترین اجزای درب های ضد سرقت که در زمان خرید درب ضد سرقت باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید چارچوب درب به شمار می آید. امروزه بسیاری از افراد در زمان خرید درب ضد سرقت به این موضوع توجه نمی کنند و به همین دلیل نیز نمی توانند گزینه مناسبی را برای خرید انتخاب کنند.

نکته ای که در این جا وجود دارد و شما باید بدانید این است که هرچه چارچوب این درب ها محکم تر و ایمن تر باشند ایمنی خود در افزایش پیدا می کند و افراد نمی توانند به صورت غیرقانونی و بدون اجازه شما وارد منزل و یا ساختمان شما شوند. درب ضد سرقتی که انتخاب می کنید باید دارای چارچوب محکمی باشد که بتوانید آن را به دیوارهای اطراف متصل کنید تا به این ترتیب درب شما محکم به اطراف متصل شود. نکته دیگری که در این جا وجود دارد این است که متصل کردن این چارچوب نیازمند تخصص بسیار زیادی می باشد و به همین دلیل برای امنیت بیشتر به شما توصیه می کنیم بعد از خرید درب ضد سرقت متصل کردن آن را به یک شخص متخصص واگذار کنید.

اندازه و ضخامت درب ضد سرقت

در زمان خرید درب ضد سرقت باید به اندازه این درها توجه ویژه ای داشته باشید. ضخامت نیز یکی دیگر از ویژگی هایی است که شما باید به آن دقت کنید، هر چه ضخامت این درها بیشتر باشد امنیت آن نیز بیشتر خواهد بود. البته شما برای انتخاب یک درب مناسب حتما باید دقت داشته باشید که ضخامت آن با ورودی ساختمان شما تناسب داشته باشد. درباره اندازه درهای ضد سرقت نیز باید به این نکته دقت کنید که ابعاد درب ضد سرقت استاندارد که انتخاب می کنید باید با ابعاد ورودی منزل و یا محل کار شما تناسب داشته باشد و کوچکتر یا بزرگتر از آن نباشد.

معمولا این درب ها در اندازه های استاندارد تولید می شوند ولی زمانی که شما ورودی ساختمان خود را اندازه گیری می کنید باید دقت زیادی داشته باشید تا از هزینه های بعدی جلوگیری کنید.

درب ضد سرقت خوب

نحوه تشخیص بهترین درب ضد سرقت

یکی از مهمترین نکاتی که برای خرید درب ضد سرقت باید به آن دقت کنید چشمی این درها می باشد. به صورت کلی تمامی درهای عادی و یا ضد سرقت باید دارای چشمی باشند تا بتوانند شرایط امنیتی خوبی را برای شما فراهم کنند. از آنجایی که دستگیره های این درها بیشتر در معرض هوا قرار می گیرند بنابراین حتما باید از جنس فلزهای ضد زنگ باشند و این موضوع یکی دیگر از ویژگی های درب ضد سرقت با کیفیت به شمار می آیند.

فریم اصلی درهای ضد سرقت همان بخشی است که روکش های درها بر روی آنها نصب می شود. یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود تا درهای ضد سرقت امنیت بالایی داشته باشند این است که فریم اصلی آنها با مواد خاصی ساخته شده است که این مواد علاوه بر این که شرایط امنیتی را بهبود می دهند باعث می شوند تا درهای ضد سرقت عایق صدا نیز باشند. حال که با راههای تشخیص در ضد سرقت با کیفیت از بی کیفیت آشنا شدید می توانید در شرایط بهتری اقدام به خرید درب ضد سرقت کنید و با کیفیت ترین درب را خریداری کنید.

 

خرید درب ضد سرقت ضد اسید

اگر با امنیت درهای ضد سرقت آشنایی داشته باشید و قصد خرید درب ضد سرقت داشته باشید حتما می دانید که یکی از روش هایی که افراد می توانند به صورت غیرقانونی این درب ها را باز کنند با استفاده از اسید می باشد. این موضوع باعث شده است تا امروزه شرکت ها  و کارخانه های سازنده این درب های ضد سرقت اقدام به تولید درب ضد سرقت ضد اسید کنند. استفاده از این درب ها باعث می شود تا شما مطمئن شوید که درب ضد سرقت شما با استفاده از اسید باز نمی شود. این درها دارای ویژگی های بسیار زیادی هستند که در صورتی که قصد خرید درب ضد سرقت مطمئن و با کیفیت را داشته باشید این درها می توانند گزینه ای بسیار مناسب برای شما به شمار بیایند.

 

درب ضد سرقت ضد رطوبت

یکی از مهمترین قابلیت های مربوط به درب های ضد سرقت ایرانی این است که به صورت کامل ضد رطوبت می باشند و در نتیجه شما می توانید با خیالی راحت اقدام به خرید آنها کنید. امروزه بسیاری از افرادی که اقدام به خرید درب ضد سرقت می کنند معمولا این نکته را نادیده می گیرند و همین موضوع نیز باعث می شود تا در آینده با مشکلات زیادی رو به رو شوند و هزینه زیادی را برای تعمیر درب ضد سرقت خود بپردازند.

درب هایی که قابلیت ضد رطوبت را ندارند معمولا بعد از مدتی کیفیت خود را از دست می دهند و شما را مجبور می کنند تا یا هزینه زیادی را برای تعمیر آنها بپردازید و یا این که اقدام به تعویض این درب ها کنید. بنابراین شما می توانید با خرید درب ضد سرقت ضد رطوبت به راحتی از این مشکل و مشکلات آینده جلوگیری کنید و در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید.

 

در ضد سرقت ترک

یکی از محبوب ترین انواع درب های ضد سرقت درب هایی می باشند که در کشور ترکیه طراحی و ساخته می شوند و در واقع با نام درب ضد سرقت ترک شناخته می شوند. این درب های ضد سرقت معمولا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و امنیت بالای شما را تضمین می کنند و همین موضوع نیز باعث شده است تا امروزه در داخل کشور مشتریان زیادی داشته باشند و بسیار محبوب باشند. اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد خرید درب ضد سرقت با کیفیت را دارید توصیه ما به شما این است که حتما با ویژگی های فوق العاده این درب ها آشنا شوید.

قفل های درب ضد سرقت یک فاکتور مهم دیگر برای خرید درب ضد سرقت

در بخش های قبلی برخی از مهمترین فاکتورهایی که برای خرید درب ضد سرقت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند را برای شما بیان کردیم. یکی دیگر از فاکتورهایی که امروزه برای خرید درب ضد سرقت باید به آن دقت داشته باشید قفل این درها است. یک قفل خوب معمولا یک نوار لولایی دارد که طول این نوار به 4.08 اینچ می رسد و دلیل این موضوع نیز آن است که زمانی که شخص در را باز می کند بتواند به سادگی شخص پشت در را ببیند بدون آن که اجازه ورود به او بدهد.

امروزه این قفل ها می توانند تا حد بسیار زیادی امنیت خانه شما را برقرار کنند و اجازه ورود افراد متفرقه را به منزل شما ندهند. معمولا این قفل ها از استیل ضد زنگ ساخته می شوند که باعث می شود تا طول عمر بیشتری داشته باشند. یک درب ضد سرقت ایمن حتما باید قفل خوب و با کیفیتی را نیز داشته باشد تا بتوان آن را یک گزینه مناسب برای خرید دانست.

مشکلات درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت نسبت به سایر درها بیشتر است چرا که این درها دارای امنیت بسیار بالایی هستند و ورود از طریق آنها تنها با اجازه صاحب خانه امکان پذیر است. قیمت یک در ضد سرقت خوب بستگی به عوامل مختلفی دارد و موارد متفاوت می توانند تاثیرهای متفاوتی را نیز بر روی این درب ها بگذارند. یکی از مهمترین فاکتورهایی که می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت این درها بگذارد جنس متریالی است که برای ساخت این درب ها از آن استفاده شده است. علاوه بر این نحوه طراحی و شرکت سازنده این درها نیز از دیگر مواردی هستند که می توانند بر روی قیمت تاثیرگذار باشند.

معمولا درب ضد سرقت سری اکونومی دارای قیمت مناسب تری نسبت به درب ضد سرقت ترک هستند و به همین دلیل است که امروزه اکثر افرادی که برای خرید درب ضد سرقت به دنبال یک درب ضد سرقت ارزان هستند این درها را برای خرید انتخاب می کنند.

صحبت پایانی

بدون شک خرید درب ضد سرقت می تواند یک چالش بسیار بزرگ برای تمامی افراد باشد و شما برای این کار باید موارد مختلفی را مد نظر خود داشته باشید. نکته بسیار مهمی که در این جا وجود دارد این است که شما برای خرید این درها باید حتما ساختمان مد نظر خود را مورد بررسی قرار دهید و برای خرید حتما از افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. ما در این مطلب سعی کردیم اطلاعات کاملی درباره انواع درب های ضد سرقت و همینطور ویژگی های آنها در اختیار شما قرار دهیم و شما را بیشتر با این درب ها آشنا کنیم. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات مورد نیاز خود را با مطالعه این مطلب بدست آورده باشید.

 

بیشتر بخوانید:

    ثبت نظر