درب ضد سرقت در اصفهان

فروش درب ضد سرقت در اصفهان با خدمات حمل و نصب

در بین شهرهای کشورمان ایران، در دوره های مختلف تاریخی، پایتخت های متعددی وجود داشته است. برخی شهرها نیز پیشینه ای بسیار غنی و قدیمی دارند. کلانشهر اصفهان، پایتخت استان هم نام خودش از این دسته است. شهری که بر اساس جمعیت، بعد از تهران و مشهد سومین شهر پرجمعیت کشور است و با داشتن پیشینه تاریخی قوی دارای قدمت، اصالت و مکان های دیدنی بسیاری است. همچنین اصفهان، صد و شصت و پنجمین کلانشهر پرجمعیت جهان و چهاردهمین شهر پرجمعیت خاورمیانه است.
از همین رو، افزایش جمعیت، وجود جاذبه های گردشگری و مسافران و در عین حال وجود مراکز استراحت مانند هتل‌ها باعث شده این موارد در کنار زندگی عادی مردم در این شهر قرار بگیرند و ناامنی هایی نیز به وجود بیاید. انسان همواره برای برقراری امنیت راه هایی اندیشیده است. یکی از بهترین و جدیدترین راه ها برای ایجاد امنیت در اماکن مختلف استفاده از در ضد سرقت در ورودی آن‌ها است. در ادامه به انواع درب ضد سرقت در اصفهان، فروش درب ضد سرقت در اصفهان، شرایط حمل و نصب درب ضد سرقت در اصفهان و خدمات مجموعه دژ درب خواهیم پرداخت.

سرفصل های مقاله:

  • انواع درب ضد سرقت در اصفهان
  • خرید، فروش و قیمت درب ضد سرقت در اصفهان
  • حمل و نصب درب ضد سرقت در اصفهان

سی و سه پل اصفهان

انواع درب ضد سرقت در اصفهان

استفاده از درب ضد سرقت در اصفهان و سایر شهرهای کشور بسیار رایج بوده و همچنان در حال گسترش است. به عنوان تعریف کلی، درب ضد سرقت شامل درب هایی است که مانعی زیبا و مقاوم در برابر هرگونه عمل برای ورودی غیرمجاز می‌باشد. درب ضد سرقت به گونه ای طراحی شده است که دارای چند لایه و ورقی فولادی در میان آن‌‌ها است و در برابر عوامل مختلفی به خصوص خم شدن، شکستن و دسترسی و ورود غیرمجاز مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. این درب ها شامل اجزای دیگری نیز می‌شوند که بخش قفل مهم‌ترین آن‌ها است. از مهم‌ترین یراق آلاتی که بر روی یک درب ضد سرقت نصب می‌گردد، قفل درب می‌باشد که نقش مغز درب را بازی می‌کند و کارایی امنیتی درب بدون آن غیر ممکن خواهد بود. برای محافظت از قفل نیز تدابیری اندیشیده شده است که می‌توان به استفاده از قطعه ای بسیار کارآمد به نام روزت درب ضد سرقت اشاره کرد. روزت ها قطعاتی از جنس های گوناگون هستند که کارایی امنیتی و زیبایی دارند و بر روی قفل و ورودی کلید نصب می‌گردند و مانع سرسختی در برابر خمیدگی و سوراخ شدن هستند، از این رو دسترسی و آسیب رساندن به قفل سخت تر و ناممکن تر می‌گردد. مجموعه دژ درب روزت های باکیفیت و بسیار مقاومی تولید کرده است که دارای آرم اختصاصی حک شده بوده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

فروش درب ضد سرقت در اصفهان بر اساس نمونه های موجود در بازار انجام می‌گردد. در کشور ما به طور کلی سه نوع تولید شده از این درب ها وجود دارند که نه تنها در اصفهان بلکه در سایر شهرها نیز در دسترس می‌باشند. درب های ضد سرقت موجود در بازار اصفهان و سایر نقاط ایران شامل موارد زیر می‌باشند:

  • درب ضد سرقت ایرانی:ایران از آن دسته کشورهایی است که تولیدات درب ضد سرقت نیز انجام می‌دهد. فروش درب ضد سرقت در اصفهان، شامل درب های تولید ایران نیز می‌باشد. درب تولید شده در داخل کشورمان دارای مقاومتی خوب و قیمتی مناسب با وضعیت مردم می‌باشد.
  • درب ضد سرقت ترک: ترکیه از آن دسته از کشورهایی است که تولیدات باکیفیت و لوکس به بازار کشورش و حتی سطح جهانی ارائه می‌کند. درب ضد سرقت ترک کالایی لاکچری، باکیفیت و دارای امنیت بالا است که در ایران نیز با قیمتی تقریبا بالا یافت می‌شود. باید در هنگام خرید و یا فروش درب ضد سرقت در اصفهان و حتی سایر نقاط کشور به این موضوع توجه داشت که ممکن است قطعات درب ضد سرقت ترک وارد و مونتاژ شده توسط خود ایران باشد. از این رو اگر قصد خرید درب اصل ترک را دارید باید آن را به صورت یک پکیج آماده و وارد شده از ترکیه خریداری فرمایید.
  • درب ضد سرقت چینی: چین نیز کشوری است که تولیدات و صادرات گسترده ای برای انواع محصولات و سازه ها انجام می‌دهد. درب ضد سرقت چینی نیز یکی از این موارد است. لازم به ذکر است درب ضد سرقت چینی از کیفیت متوسطی برخوردار است و در موادری در طراحی آن، لایه فولادی میان لایه های درب را به روی کار آورده و بدنه ای فلزی برای آن طراحی می‌کنند. این مورد در فروش درب ضد سرقت در اصفهان و سایر نقاط کمتر مشاهده می‌گردد.

همچنین خانواده ساختاری درب های ضد سرقت به دو دسته تقسیم می‌گردد که فروش درب ضد سرقت در اصفهان و سایر نقاط آن‌ها را شامل می‌شود.

  • درب لابی ضد سرقت: از این دسته درب های ضد سرقت که کارایی زیادی نیز در اصفهان دارند، بیشتر برای ورودی مراکز استراحتی مانند هتل ها استفاده می‌گردد. این درب ها با مقاومت بالا در برابر نفوذ غیرمجاز، رطوبت و بارندگی و گرما و حرارت مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد.
  • درب ضد سرقت آپارتمانی: از این نوع درب ضد سرقت نیز برای ورودی منزل، اتاق ها و ادارات کاری استفاده می‌گردد و از رایج ترین نوع درب ضد سرقت در اصفهان و دیگر شهرها می‌باشد. این درب ها طبق استانداردها دارای ابعادی مشخص هستند و امروزه در ساختمان های ‌نو ساز این درب ها در ورودی تک تک واحد ها نصب می‌گردند.

خرید و قیمت درب ضد سرقت در اصفهان

برای خرید درب ضد سرقت باید به چند مورد توجه داشت. قیمت درب ضد سرقت در اصفهان و سایر نقاط کشور می‌تواند طبق شرایطی مانند وزن، جنس روکش، کشور سازنده و ... متغیر باشد. مهم ترین عامل که قیمت درب ضد سرقت را مشخص می‌سازد، وزن درب است. می‌توان گفت وزن درب تهیه شده مهم ترین متغیر قیمت در می‌باشد و بعد از آن، جنس، کشور سازنده و قطعات به کار رفته بر قیمت درب ضد سرقت تاثیرگذار خواهند بود.

برای خرید درب ضد سرقت مراکز و روش های مختلفی وجود دارند. از ساده ترین راه ها می‌توان به مراجعه حضوری به مراکز فروش درب ضد سرقت در اصفهان درب موردنظر را تهیه کرد. همچنین مجموعه هایی نیز وجود دارند که از طریق وبسایت آن‌ها می‌توان اطلاعات لازم از درب ها را به دست آورده و سفارش خرید را انجام داد.
مجموعه دژ در خدمات کامل و بی‌نقصی در زمینه فروش درب ضد سرقت در اصفهان و سایر نقاط کشور به هموطنان ارائه می‌دهد. از اقدامات مجموعه دژ در نیز می‌توان به خدمات پس از فروش و تیم مجرب برای نصب درب ها اشاره کرد.

حمل و نصب درب ضد سرقت در اصفهان

حمل و نصب دو عامل مهم در فرآیند حاصل شدن امنیت و مقاومت یک درب ضد سرقت است. با رعایت اصولی این دو امر، می‌توان از مشکلات احتمالی که ممکن است در اثر نصب اشتباه و یا آسیب دیدگی به هنگام جابجایی ایجاد شده باشد، جلوگیری کرد.

 در زمینه نصب به خدمات ویژه مجموعه دژ درب اشاره کردیم. مجموعه ما دارای تیم مجرب و کارآمد برای نصب درب ضد سرقت می‌باشد. نصب صحیح از مهمترین اقدامات برای تضمین ایجاد امنیت توسط درب ضد سرقت می‌باشد. درب با نصب صحیح که دارای دو مرحله کلی است، به شکلی محکم توسط لولا ها به قاب درب محکم شده و با استفاده از قفل عبور غیرمجاز از آن تقریبا ناممکن و سخت می‌گردد.
دو مرحله اصلی نصب صحیح نیز ابتدا نصب قاب درب و در مرحله دوم جا زدن لولا ها می‌باشد که باید به شکلی صحیح اندازه گیری و نصب گردد. در صورتی که نصب به شکلی صحیح صورت نپذیرد، می‌توان گفت که کارایی در از ابتدای یا در گذر زمان کم شده و ممکن است امنیت دلخواه برقرار نگردد. از این رو نصب درب ضد سرقت توسط متخصصین ارسال شده توسط مرکزی که درب از آن خریداری شده است انجام می‌شود.
درصورت اندازه بودن درب ضد سرقت با جای درب قبلی نیازی به انجام فعالیت های تیغه کشی دیوار نیز نمی‌باشد.

در زمینه حمل نیز می‌بایست این درب ها توسط حفاظ ها و ضربه گیر های مناسب توسط ماشین های حمل بار جابجا گردند. در صورت جابجایی درب ضد سرقت با تعداد عمره می‌توان از ماشین های حمل بار سنگین نیز استفاده کرد.

 

دانلود کاتالوگ درب های ضد سرقت دژ

جمع بندی

کلانشهر اصفهان که پایتخت استان هم نام خودش است، با لقب نصف جهان که نمایانگر وسعت این استان است با داشتن شرایط اقلیمی و تاریخی بسیار مناسب برای زندگی و گردشگری ممکن است مانند هر جای دیگر نه تنها در ایران بلکه در خارج کشور، ناامنی هایی نیز داشته باشد. از این رو درب ضد سرقت در اصفهان نیز استفاده شده و در خانه ها، ادارات و هتل ها نصب می‌گردد.
بنابراین، مراکزی نیز برای فروش درب ضد سرقت در اصفهان وجود دارند که می‌توان درب ها را به راحتی تهیه کرد. همچنین مجموعه دژ در نیز با داشتن سابقه ای عالی در ارائه خدمات فروش درب ضد سرقت در اصفهان و سایر نقاط کشور، ارسال، حمل و نصب آن کارنامه ای درخشانی دارد.
در وبسایت مجموعه دژ در نیز اطلاعات کامل و جامعی از همه فعالیت ها در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

    ثبت نظر