مقالات

خصوصیات درب ضد سرقت ایرانی

ویژگی های درب ضد سرقت ایرانی

خصوصیات درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی در بازار فعلی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. چرا که ویژگی ها و خصوصیات درب ضد سرقت ایرانی خوب و باکیفیت و از همه مهمتر تطابق آن با استانداردهای جهانی توان رقابت با نمونه های ایتالیایی و ترک را فراهم آورده است. ابعاد استاندارد درب ضد سرقت ایرانی 110*210 بوده که با توجه به خانه های ایرانی ساخته شده است، و با این که تمام استانداردها در آن رعایت شده از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر نمونه هاست.

درب های ضد سرقت ایرانی

درب های ایرانی از لحاظ ظاهری و طرح ،شباهت به درب ضد سرقت ترک دارد، و بعضی از اجزای آن مانند یراق آلات که می توان گفت از قسمت های مهم یک درب ضد سرقت می باشد از نوع ترک آن استفاده می شود البته نه به این دلیل که نمی توان آن ها را در ایران تولید نمود، تنها به دلیل بالا بودن قیمت ماشین آلاتی که برای ساخت این یراق آلات مورد نیاز است، واردات آن مقرون به صرفه تر است.

وجود خدمات پس از فروش و گارانتی برای هر کالایی از نظر خریدار یک امتیاز مثبت محسوب می شود. برای درب های  ضد سرقت ایرانی هم این امتیاز وجود دارد، و خریداران حتی تا سالها بعد از خرید می توانند به راحتی از این مزایا برخوردار شوند.

از دیگر خصوصیات درب ضد سرقت ارزان ایرانی امکان سفارشی ساختن آن است. به این معنی که اگر برای مثال نیاز باشد ابعاد درب ضد سرقت با توجه به ابعاد چارچوب منزل شما تغییر یابد، این امکان در نمونه های ایرانی وجود دارد، و البته به لحاظ قیمتی هم بسیار مناسب تر از دیگر نمونه ها تمام می شود.

از خصوصیات درب ضد سرقت ایرانی باید گفت این درب مطابق استانداردهای جهانی ساخته شده است بدون اغراق به طور کامل می تواند انتظارات خریداران از خرید یک درب ضد سرقت را برآورده کند، و وجود تنوع بالا در دربهای  ایرانی می تواند نظر سلیقه های مختلف را جلب کند.

فروشگاه دژ ، هم بر اساس نیاز جامعه ،سالهاست  با کیفیت ترین  درب های ضد سرقت ایرانی، با بهترین قیمت را برای مشتریان خود تولید کرده است.همچنین خدمات طلایی دژ تحت عنوان دژبان ، گروه دژ را از دیگ رقیبانش متمایز کرده است.  قیمت و عکس درب ضد سرقت را می توانید در فروشگاه ما بیابید. همچنین کارشناسان ما آماده راهنمایی تلفنی و حضوری و حتی بازدید رایگان از محل نصب میباشند.

سوالات متداول

  • درب ضد سرقت ایرانی  بهتر است یا وارداتی؟

درب ضد سرقت ایرانی از لحاظ ظاهری و طرح ،شباهت به درب های ضد سرقت ترک دارد، و بعضی از اجزای آن مانند یراق آلات از نوع ترک آن استفاده می شود.همجنین امکان سفارشی ساختن و تغییر ابعاد،خدمان پس از فروش  از مزیت های آن به شمار میرود.درب ضد سرقت ایرانی خوب و باکیفیت که مطابق استانداردهای جهانی ساخته شده است بدون اغراق به طور کامل می تواند انتظارات خریداران از خرید یک درب ضد سرقت را برآورده کند.

  •  درب ضد سرقت ایرانی در چه ابعادی موجود است؟

ابعاد استاندارد درب های ضد سرقت چینی 105*210 سانتیمتر میباشد .اما دربهای وارداتی چین و ترک با ابعاد 105*205 هم در بازار موجود است. درب های ضد سرقت ایرانی با همین ابعاد و ابعاد بزرگتر 110*210 سانت  و 115 *215 سانتیمتر و  حتی سایز سفارشی درب های ضد سرقت ایرانی  هم وجود دارد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *