مقالات

درب ضد سرقت ضد آب و آفتاب، درب مناسب فضای بیرون

درب ضد سرقت برای جلوگیری از آسیب آب و آفتاب،

درب ضد سرقت در فضای بیرون ساختمان

یکی از مواردی که برای مخاطبان مبهم است استفاده یا عدم استفاده از درب ضد سرقت جهت فضای بیرون ساختمان و در مجاورت نور مستقیم آفتاب و باد و باران است. مخصوصا وقتی درب باید در مناطفی که آب و خواص شرجی دارند نصب شود. لذا از دو دیدگاه به درب ضد سرقت ضد آب و آفتاب خواهیم پرداخت، همچنین یاداور می شویم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله درب فلزی ضد سرقت ویلایی برای ویلاهای شمال و جنوب ایران را مطالعه نمایید.

امنیت درب ورودی ساختمان

مطلب اول ایمنی می باشد که کاملا حائز اهمیت است چرا که اولین درب ورودی به ساختمان است و موارد امنیتی این درب باید رعایت شود. پس انتخاب درب ضد سرقت ضد آب و آفتاب از لحاظ دارا بودن امنیت بالا گزینه مناسبی است البته بشرطی که مدل های ضعیف درجه ۲ و ۳ استفاده نشود .

تاثیر شرایط محیط روی رنگ درب ضد سرقت ضد آب و آفتاب

مطلب دوم، تاثیر شرایط محیط روی رنگ درب ضد سرقت ضد آب و آفتاب و ثبات رنگ می باشد . با توجه به اینکه دربهای ضد سرقت به عنوان درب های آپارتمان طراحی شده است و به جهت در نظر گرفتن زیبایی از متریال ام دی اف و روکش چوب یا روکش پی وی سی یا لمینیت استفاده شده است .لذا بعد ار گذشت مدتی حدودا یکسال و نیم تا دو سال رنگ رویه به واسطه نور مستقیم آفتاب کمرنگ تر خواهد شد . اگر در معرض باران باشد، قطعا روکش چوب را از حالت اولیه در طولانی مدت خارج خواهد کرد. از این رو دربهای ضد سرقت با روکش UV ، درب ضد سرقت فلزی و درب ضد سرقت استیل جهت رفع این مشکل تولید شده اند.

در ادامه توضیحات بیشتری در این مورد میدهیم. همچنین  در فایل صوتی  زیر اطلاعات مفیدی درباره درب های ضد سرقت ضد آب و آفتاب برای شما ارائه شده است.

درب ضد سرقت با روکش UV ، درب ضد سرقت فلزی و درب ضد سرقت استیل

با توجه به تقاضای بازار  ، درب های ضد سرقت با روکش uv طراحی شد که هم خاصیت ضد آب و هم ضد نور را دارا می باشد.

البته شایان ذکر است درب ضد سرقت چینی هم در سال اخیر برای ویلا و فضای باز استفاده شده است. که با توجه به اینکه سیستم رنگ این دربها شبیه حالت کاغذ دیواری روی فلز و سپس پخت در کوره می باشد،  در این دربها هم پس از حدود 1سال ،رنگ پوسته شده و بسیار کمرنگ می شود که به هیچ عنوان برای فضای بیرون توصیه نمی شود.

پیشنهاد دیگری که می توان جهت درب فضای بیرون داشت استفاده از درب تمام استیل می باشد. این دربها  از نوع استیل ۳۰۴ که ضد زنگ میباشد، تولید میشوند و در نتیجه این نوع درب ضد سرقت مشکلات دربهای ضد سرقت دیگر در  فضای بیرون را ندارد و امنیت منزل و ویلا یا محیطی که مد نظر میباشد را تامین میکند.

برای دیدن گالری تصاویر درب تمام استیل و درب ضد سرقت رویه فلز دژ  به صفحه درب استیل و درب های ضد سرقت فلزی مراجعه فرمایید. و یا برای اطلاع از قیمت ها با فروشگاه دژ تماس بگیرید.

انواع درب های ضد سرقت با روکش UV و فلزی و استیل

آیا درب ضد سرقت برای فضای بیرون به عنوان درب ورودی اصلی ساختمان مناسب است؟

برای ایجاد  امنیت بیشتر  بسیار مناسب است، اگر چه در انتخاب نوع درب ضد سرقت مناسب برای فضای بیرونی باید بسیار دقت کرد تا دربی انتخاب شود که  هم ایمنی کافی را داشته باشد و هم در مقابل آب و آفتاب مقاوم باشد و هم  ثبات رنگ داشته باشد.

چه دربی به عنوان درب پارکینگ و یا ورودی ساختمان و یا مغازه در آب و هوای شرجی مناسب است؟

درب ضد سرقت تمام استیل بهترین انتخاب برای درب ورودی اصلی ساختمان و فروشگاه میباشد، چرا که هم امنیت بالا دارد و هم از استیل مقاوم در برابر آب و نور آفتاب در تولید آن استفاده میشود.همچنین درب های ضد سرقت با روکش فلز که در برابر این شرایط نیز مقاوم هستند انتخاب خوبی برای منازل است.

درب ضد سرقت فلزی چیست؟

درب ضد سرقت رویه فلز ، درب مناسب برای فضای بیرون و مکانهایی است که درب در مقابل آب و آقتاب قرار میگیرد و یا مناطقی با آب و هوای شرجی دارند. البته شایان ذکر است فقط فلزی بودن فاکتور کافی برای انتخاب درب محیط بیرون نیست. بلکه نوع و کیفیت رنگ مورد استفاده هم بسیار حايز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *