۱۰ مدل از پرفروش ترین دربهای ضد سرقت تک لنگه

 

در  این مقاله از وبسایت مجموعه دژ درب، به بررسی ده مدل برتر از پرفروش ترین درب‌های ضد سرقت از نوع تک لنگه را به همراه ویژگی‌های آن‌ها خواهیم پرداخت.

در ضد سرقت، نام آشنای نگهبان و برقرار کننده امنیت مکان‌های گوناگون در زندگی امروزه، یکی از متنوع ترین و بهترین انواع درب است که به شکلی گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع و اقسام امکانات و وسایلی که انسان طی زندگی روزمره پر فراز و نشیب خود از آن‌ها استفاده می‌کند، به دسته‌های گوناگونی تقسیم می‌شوند. این تقسیم بندی‌ها بر اساس ویژگی‌های متعددی است که هر نوع از آن وسیله آن‌را شامل می‌شود. در ادامه این مقاله از وبسایت مجموعه دژ درب، به بررسی ده مدل برتر از پرفروش ترین درب‌های ضد سرقت از نوع تک لنگه را به همراه ویژگی‌های آن‌ها خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

سرفصل‌های مقاله:

  • دلایل اهمیت دارا بودن مدل‌های گوناگون در بین درب‌های ضد سرقت
  • ۱۰ مدل برتر و پرفروش درب ضد سرقت به همراه ویژگی‌های آن‌ها

دلایل اهمیت دارا بودن مدل‌های گوناگون در بین درب‌های ضد سرقت

این موضوع که یک کالا و یا خدمات نظیر درب ضد سرقت دارای انواع متنوع و گوناگونی باشد، قطع به یقین دارای اهمیت و فوایدی فراوان است. اما شاید سوال پیش بی‌آید که چرا اصلا داشتن چند مدل و درکل متنوع بودن یک کالا می‌تواند مفید باشد؟

در پاسخ باید گفت، اهمیت فراوان داشتن تنوع غیرقابل انکار است. با این شرایط افراد دست باز تری در انتخاب خود بر اساس ویژگی‌هایی که از آن کالا انتظار دارند، خواهند داشت. ممکن است ویژگی‌هایی را که از یک محصول انتظار دارد در نمونه موجود خیلی کمتر و یا بیشتر باشد و عملا نتوانند از آن استفاده کنند. همچنین پرداختن بهای اضافه برای امکاناتی که خواهان آن نیستند سخت خواهد بود. از همین رو با وجود تنوع انواع برای یک کالا و محصول می‌توان نمونه‌های بیشتری را بررسی کرد و نمونه مورد نظر را خریداری نمود. درب ضد سرقت که انواعی نظیر درب ضد سرقت سفید و درب ضد سرقت تک لنگه و ... دارد، دارای مدل‌های گوناگونی نیز می‌باشد که هرکدام دارای حروفی انگلیسی و عددی هستند که آن عدد نمایانگر ویژگی‌های منحصر به فرد همان مدل از درب است. در ادامه مقاله ده مدل برتر و پرفروش درب‌های ضد سرقت را نام برده و به شما معرفی می‌کنیم.

۱۰ مدل برتر و پرفروش درب ضد سرقت به همراه ویژگی‌های آن‌ها

گفتیم که، درب ضد سرقت در انواع و اقسام گوناگون ساخته می‌شود. این موارد از نوع ظاهری و جنس درب می‌توانند به درب‌ ضد سرقت فلزی و یا چوبی که شامل درب ضد سرقت سفید طلایی و... می‌باشند، تقسیم گردند. پس باید گفت، پایه و اساس و یا به عبارتی اصول ساخت و تولید یک درب ضد سرقت ثابت می‌باشد. اما این به چه معناست؟
می‌توان گفت، ساختار ثابت درب ضد سرقت شامل چندلایه بودن درب، اجزای مشترک در ساختمان کلی درب و همچنین استفاده از یک قفل ضد سرقت مخصوص بر روی درب می‌باشد. حال هر یک از این ویژگی‌ها می‌توانند به خودی خود دارای انواعی شوند و کارایی یک درب را منحصر به فرد سازند. برای مثال تعداد لایه ها و یا جنس روکش درب ضد سرقت با توجه به نوع آن متنفاوت است. ده مورد از برترین و پرفروش ترین دسته بندی انواع درب ضد سرقت را در ادامه ذکر کرده و ویژگی‌های آن‌ها را بیان خواهیم نمود.

DZ-17  سری درجه یک

به طور کلی این مدل از درب ضد سرقت جزو دسته درجه یک به حساب می‌آید. جنس و ضخامت آن از ام دی اف ۸ میلی متر می‌باشد. این مدل دارای ورق چهارچوب با ضخامت ۱.۵ میلی متر بوده و پهنای چهارچوب آن ۱۶ سانتی متر می‌باشد. رنگ چهارچوب نیز از نوع الترواستاتیک بوده و روکش آن از جنس چوب طبیعی راش می‌باشد. همانطور که گفته شد این درب از نوع لوکس و درجه یک می‌باشد.

DZ-197 سری درجه یک

این یکی از انواع با کیفیت و درجه یک و همچنین پرفروش درب ضد سرقت است. دارای ضخامت ام دی اف ۱۰ میلی متر بوده و ضخامت ورق چهارچوب آن ۱.۵ میلی متر است. پهنای چهارچوب این درب ۱۷ سانتی متر و جنس درب از نوع روکش طبیعی چوب راش و گردو می‌باشد.

DZ-200 درجه یک

این نوع درب از مدل‌های پرفروش و درجه یک، ضد دیلم و ایمن بوده و از لحاظ ویژگی می‌توان گفت ضخامت ام دی اف آن ۸ میلی متر و ضخامت ورق چهارچوب درب ۱.۵ میلی متر می‌باشد. جنس روکش تشکیل دهنده نیز چوب طبیعی راش است.

DZ-138  سری لوکس

این نوع نیز مانند سایر درب‌‌هایی که معرفی شدند و یا معرفی خواهند شد لوکس و درجه یک است. این درب که بسیار پرطرفدار و پرفروش بوده است بادوام و ضد دیلم بوده و شامل یک قفل ۴ زبانه است. چهارچوب این درب دارای ضخامت ورق ۱.۵ میلی متری و خود درب نیز دارای ضخامت ام دی اف ۱۰ میلی متری می‌باشد.

DZ-118  سری درجه یک فلزی

این سری از انواع درب ضد سرقت درجه یک فلزی دارای استحکام بالا و ۴ پین گاوصندوق بوده و ضخامت لایه‌ها و چهارچوب‌هایش نیز نظیر مدل‌های دیگر است. در رنگ آمیزی چهارچوب‌ها نیز از نوع الکترواستاتیک بهره برده شده است.

DZ-129 درجه یک فلزی

رویه این نوع از درب ضد سرقت که درجه یک نیز می‌باشد از نوع فلزی است که مقاوم در برابر آب و آفتاب است. یراق آلات درب ضد سرقت تک لنگه ایرانی روی این درب به شکلی خوب عمل می‌کنند رنگ رویه درب نیز از نوع الکترواستاتیک کوره‌ای می‌باشد. دارای ۳ پین گاوصندوق و قفل ۴ زبانه قابل تعویض می‌باشد. این نوع درب نیز مانند بقیه جزو دسته درب ضد سرقت درجه یک می‌باشد.

DZ-52 سفید درجه یک

این نوع از درب شامل درب ضد سرقت سفید می‌باشد. نوع روکش آن از جنس چوب طبیعی راش بوده و همچنین رنگ روی چهارچوب آن از نوع الکترواستاتیک است. با توجه به کارایی عالی این درب و درجه یک بودن آن قیمت مناسبی نیز دارد و جزو دسته درب ضد سرقت ارزان قرار می‌گیرد.

DZ-117 درجه یک فلزی

درب ضد سرقت سفید نام برده شده دارای جنسی فلزی و ویژگی‌های چهارچوبی تقریبا یکسانی با نمونه‌های قبلی است. این درب ضد سرقت مدرن دارای قفل اصلی ۴ زبانه و ۳ پین گاوصندوقی می‌باشد. ضد آب و آفتاب بوده و میتواند دربی بسیارمناسب برای ویلا ها باشد.

DZ-182 سری لوکس

این درب ضد سرقت لوکس، درب ضد سرقت سفید طلایی می‌باشد. این درب ضد سرقت تک لنگه سفید طلایی، دارای قیمتی مناسب بوده و همچنین دارای ۴ پین ثابت گاوصندوقی، روکش طبیعی چوب راش و گردو و قفل اصلی ۴ زبانه می‌باشد.

DZ-20 سری درجه یک

این درب ضد سرقت ضددیلم که جزوی از دسته درب ضد سرقت درج یک می‌باشد. این درب ضد سرقت ارزان و درجه یک از جنس چوب طبیعی راش با رنگ رویه از نوع پلی یورتان بوده و قفل ۴ زبانه ترک برروی آن نصب می‌باشد. دارای ۳ پین گاوصندوقی نیز می‌باشد. 

در این بخش از مقاله وبسایت مجموعه دژ درب به بررسی ده نمونه از بهترین و پرفروش ترین درب‌های ضد سرقت و دلایل اهمیت متنوع بودن خدمات و محصولات به ویژه درب‌های ضد سرقت پرداختیم. درب‌های نام برده شده دارای ظاهر‌ها و ویژگی‌های متفاوتی هستند اما اگر دقت کنید ویژگی‌هایی مشابه به یکدیگر نیز دارند و در مواردی نیز برخی به دیگری برتری دارند. جهت مطالعه اطلاعات کامل‌تر از هر آنچه درب‌های ضد سرقت به ویژه ده مورد برتر نام برده شده که به افراد ارائه می‌سازند می‌توانید به بخش سفارش هر نوع از این درب‌ها مراجعه کنید.

نتیجه گیری:

همانطور که در ابتدای این مقاله به آن پرداختیم، متنوع بودن هر خدمت و یا محصولی مزایا و فواید زیادی دارد که مهمترین آن‌ها این است که افراد به حین تهیه محصول یا استفاده از آن خدمات دچار اجبار نشده و دست بازتری برای انتخاب نوع مورد نظر خود دارند. می‌توان گفت تنوع داشتن کمک می‌کند تا انتخاب‌ها دقیق‌تر باشند. درب‌های ضد سرقت دارای انواع فراوانی هستند که ده مورد از برترین آن‌ها را به شکلی کلی بررسی کردیم. اطلاعات بیشتر را می‌توانید در وبسایت مجموعه دژ درب و بخش سفارش مدل‌های مد نظر خود به دست آورید.

بیشتر بخوانید:

    ثبت نظر