مقالات

آشنایی با بهترین یراق آلات درب ضد سرقت

بهترین یراق آلات درب ضد سرقت

یراق آلات درب ضد سرقت شامل قفل و دستگیره و چشمی و … می شود.انواع یراق آلات درب ضد سرقت توسط کشورهای ایران و ترکیه و چین با کیفیت های متفاوت عرضه می شوند.

بدون تردید در خانه های امروزی، درب های ضد سرقت نقش ویژه ای را ایفا می کنند و بسیاری از افراد به داشتن منزلی امن تمایل دارند. حال یراق آلات در  خرید درب ضد سرقت از مهمترین اجزای تشکیل دهنده این نوع درب های به شمار می آیند که انتخاب گزینه مناسب، می تواند علاوه بر ایجاد امنیت سبب افزایش زیبایی درب ها شود.

در حال حاضر کشورهای مختلفی از جمله ایران، ترکیه، چین و … در زمینه تولید انواع یراق آلات و لوازم جانبی درب های ضد سرقت مشغول فعالیت هستند که انواع طرح ها و مدل ها توسط شرکت های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند.

به طور کلی یراق آلات درب های ضد سرقت شامل قفل، دستگیره درب، لولا درب، درکوب، چشمی درب و … می شود که هر کدام در مدل های متنوعی تولید شده اند و با توجه به سلیقه افراد و محیط بر روی درب های ضد سرقت نصب می شوند؛ از این رو اگر به دنبال انتخاب و خرید یراق آلات درب ضد سرقت هستید، توصیه می کنیم با انواع محصولات موجود در بازار بیشتر آشنا شوید.

در اینجا تلاش خواهیم کرد تا اطلاعات کامل و جامعی در ارتباط با یراق آلات درب های ضد سرقت و انواع برندهای موجود در اختیارتان قرار دهیم؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

اجزای تشکیل دهنده درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت موجود در بازار بر اساس نوع روکش چوب، یراق آلات درب ضد سرقت و میزان برجستگی درب تقسیم بندی شده اند که توسط برندهای مختلف در کشورهای سراسر جهان تولید می شوند. از مهمترین بخش های تشکیل دهنده درب ضد سرقت، یراق آلات و لوازم جانبی آن محسوب می شود که خود به اجزای مختلفی تقسیم می شود.

به طور کلی یراق آلات و لوازم جانبی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده درب های ضد سرقت به شمار می آیند. یراق آلات به کار رفته در ساخت درب های ضد سرقت شامل اجزایی چون چارچوب درب، قفل، لولا درب، درکوب، دستگیره درب، چشمی درب و ضربه گیر می شود که هر کدام در انواع طرح ها توسط شرکت های مختلف تولید می شوند و افراد با توجه به سلیقه و محیط قرار گیری درب، می توانند از آنها جهت افزایش امنیت و زیبایی استفاده کنند.    

اجزا درب ضد سرقت

معرفی یراق آلات درب ضد سرقت

همانطور که اشاره شد، شرکت های تولید کننده درب های ضد سرقت از یراق آلات متنوعی با مقاومت و اشکال مختلف در ساخت محصولات خود استفاده می کنند که مشتریان، می توانند با توجه به سلیقه و بودجه به انتخاب یراق آلات درب ضد سرقت اقدام کنند.

در ادامه به معرفی برخی از مهمترین اجزای یراق آلات درب های ضد سرقت می پردازیم:

دستگیره درب ضد سرقت

بدون تردید یکی از ملزومات درب برای باز و بسته کردن آن، دستگیره می باشد که از دیرباز با شکل های مختلفی از فلز و چوب ساخته می شدند اما امروزه تولید دستگیره درب ضد سرقت توسط برندهای سرشناس با شکل و شمایل خاص صورت می پذیرد که سبب افزایش زیبایی خواهند شد. دستگیره های استیل ضد زنگ با طراحی زیبا از محصولات پرطرفدار بازار به شمار می آیند که افراد متناسب با سلیقه خود به خرید آنها اقدام می کنند.

یراق-آلات-درب-ضد-سرقت-2_new

چشمی درب ضد سرقت

یکی از مهمترین ویژگی های درب ضد سرقت، به کارگیری چشمی می باشد که از یراق آلات درب ضد سرقت محسوب می شود و بسیار پرکاربرد است. چشمی درب ضد سرقت از نظر کاربرد و زیبایی به سه دسته چشمی ساده، چشمی کوبه دارو چشمی دیجیتال تقسیم می شوند که با ایجاد سوراخ به قطر 16 میلیمتر بر روی دربف می توان چشمی را نصب کرد.

انواع چشمی درب ضد سرقت، امکان دید با زاویه بین 180 تا 200 درجه محیط بیرون را برای ساکنین منزل یا اداره فراهم خواهند کرد. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، شاهد تولید چشمی های دیجیتال با قابلیت هایی چون ضبط تصویر، انتقال تویر، وای فای و … هستیم که توسط شرکت های معتبر روانه بازار شده اند. 

یراق-آلات-درب-ضد-سرقت-31_new-576x1024

لولای درب ضد سرقت

لولای درب یکی از مهمترین اجزای درب محسوب می شود که کیفیت و دوام آن در افزایش امنیت درب ها موثر خواهد بود. با توجه به سنگین وزن بودن درب های ضد سرقت به دلیل ایمنی بیشتر، باید از لولای درب مخصوص استفاده کرد تا علاوه بر تحمل وزن درب، بتوان به راحتی آن را باز و بسته کرد.

قفل درب ضد سرقت

قلب به عنوان مغز درب ضد سرقت شناخته می شود که در انواع مدل ها با کاربردهای خاص تولید و بر روی درب نصب می شوند. به عنوان مثال قفل های زبانه دار از بهترین نمونه ها در سیستم امنیتی درب محسوب می شوند که هر چقدر تعداد زبانه ها بیشتر باشد، امنیت آن بیشتر خواهد بود. امروزه برندهای مختلفی در زمینه تولید قفل درب ضد سرقت مشغول فعالیت هستند که قفل کاله درب ضد سرقت از معروفترین برندها شناخته می شود که محصولی ترک می باشد و از کیفیت و امنیت بالایی برخوردار است.

یراق-آلات-درب-ضد-سرقت-3_new

آشنایی با بهترین یراق آلات درب ضد سرقت موجود در بازار

یراق آلات درب ضد سرقت به عنوان مهمترین اجزای تشکیل دهنده درب به شمار می آیند که در طرح ها متنوع توسط برندهای معتبر سراسر جهان تولید و روانه بازار لوازم جانبی درب شده اند. در ادامه برخی از بهترین یراق آلات درب ضد سرقت موجود در بازار را به صورت مختصر معرفی می کنیم:

یراق آلات ایرانی

در حال حاضر شرکت های ایرانی زیادی در زمینه تولید یراق آلات درب ضد سرقت فعالیت دارند که محصولات خود را با طرح های مختلف عرضه می کنند. از معروف ترین برندهای ایرانی تولید کننده یراق آلات، می توان به گروهA.M.A ، گروه صنعتی تیک، شرکت آلاکس، شرکت آکپا ایران و … اشاره کرد که محصولات خود را توسط نمایندگی های سراسر کشور به دست مشتریان می رسانند. 

یراق-آلات-درب-ضد-سرقت-4_new (1)

یراق آلات ترک درب ضد سرقت

اجزای درب ضد سرقت ترک به طور کاملا در کشور ترکیه تولید می شوند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. شرکت کاله ترکیه یکی از برندهای معروف در زمینه تولید قفل درب ضد سرقت محسوب می شود که در انواع درب ضد سرقت استفاده می شوند. کلیه یراق آلات ضد سرقت ترک از مواد مرغوب در کشور ترکیه ساخته می شوند که دارای دوام بالایی هستند. برخی از شرکت های تولید کننده درب ضد سرقت در ایران از یراق آلات وارداتی ترکیه برای ساخت محصولات خود استفاده می کنند؛ از این رو کیفیت برخی از دربهای ضد سرقت ایرانی تقریبا با دربهای ضد سرقت ترک برابری می کنند.

یراق-آلات-درب-ضد-سرقت-5_new (1)

یراق آلات طلایی

یراق آلات درب ضد سرقت علاوه بر افزایش امنیت، سبب زیبایی درب نیز می شوند که استفاده از یراق آلات طلایی به افزایش زیبایی چند برابری کمک شایانی خواهد کرد. بدون تردید به کارگیری دستگیره ، فریم، لولای طلایی با کیفیت سبب افزایش زیبایی بصری درب ضد سرقت خواهد شد که شرکت های معتبر چینی و ایرانی و ترک، برخی از یراق آلات درب ضد سرقت را به رنگ طلایی عرضه می کنند. 

یراق-آلات-درب-ضد-سرقت-6_new

قیمت خرید یراق آلات درب ضد سرقت

یکی از مهمترین اجزای به کار رفته در ساخت درب های ضد سرقت، یراق آلات و لوازم جانبی آن به شمار می آید که شامل قفل، دستگیره، چشمی، لولا، درکوب و … می شوند. هر کدام از این محصولات در داخل و خارج کشور توسط برندهای معتبر با شکل و شمایل متفاوت تولید و به بازار عرضه می شوند. قیمت خرید یراق آلات درب ضد سرقت در بازار با توجه به فاکتورهای مختلف تعیین خواهد شد. از مهمترین عوامل موثر بر قیمت فروش یراق آلات، می توان به داخلی یا خارجی بودن محصول، جنس محصول، دوام و کیفیت، نوسانات بازار ارز و … اشاره کرد.

به طور کلی سه نوع درب ضد سرقت و یراق آلات در بازار وجود دارد که ساخت کشورهای ایران، ترکیه و چین هستند. بدون تردید درب های ضد سرقت ترک و یراق آلات آن از مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار به شمار می آیند که از قیمت بالاتری برخوردارند.

محصولات برندهای مختلف توسط نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر عرضه می شود و متقاضیان خرید یراق آلات دربهای ضد سرقت، می توانند با مراجعه به آنها از قیمت خرید اطلاع کسب کرده و به ثبت سفارش اقدام کنند. همچنین اغلب شرکت های تولیدی و نمایندگی های فروش دارای فروشگاه آنلاین یراق آلات می باشند و این امکان را برای متقاضیان خرید فراهم کرده اند تا به استعلام قیمت روز انواع یراق آلات بپردازند و با توجه به سلیقه و بودجه خود به انتخاب محصولات اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *