سیلندر درب ضد سرقت

سیلندر درب ضد سرقت یکی از یراق آلات مهم در صنعت ساختمان سازی است. کیفیت سیلندر درب ضد سرقت بسیار مهم بوده و نباید به راحتی توسط سارقان شکسته شود.
سیلندر ضد دریل
سیلندر درب ضد سرقت

سیلندر درب ضد سرقت از جمله یراق آلات مهم ساختمانی است که نقشی موثر در تامین امنیت و حفاظت از حریم شخصی افراد دارد. سیلندر و مغزی به منظور باز و بسته کردن درب های ساختمانی قفل دار بکار رفته و باید طوری طراحی و ساخته شوند که سارقان پس از باز کردن رویه دستگیره پلاک نتوانند با یک فشار کوچیک، مغزی و سیلندر درب را بشکنند. در این مقاله اطلاعاتی را در خصوص مشخصات و قیمت سیلندر درب ضد سرقت در اختیار شما خوانندگان عزیز و محترم قرار خواهیم داد؛ همراه ما باشید.

سیلندر درب ضد سرقت

سیلندر یکی ازیراق آلات ساختمانی است که در ساختار درب های ضد سرقت و قفلدار برای باز و بسته کردن درب بکار می رود. آلیاژ بکار رفته برای ساخت سیلندر باید به خوبی در برابر فشارهای وارد شده بر آن از مقاومت کافی برخوردار باشد و سارقین نتواند به راحتی از طریق تخریب مغزی و سیلندر درب ضد سرقت به قفل مرکزی درب دسترسی پیدا کنند.

مشخصات فنی سیلندر درب ضد سرقت

یک سیلندر با کیفیت و خوب برای انواع درب های ضدسرقت باید در برابر فشار ناشی از دریل کاری و چکش کاری از مقاومت کافی باشد و همچنین نوع آلیاژی که برای ساخت آن استفاده شده نیز باید در برابر آتش سوزی و یخ زدگی از خود مقاومت نشان دهد. به طور کلی در ساختار یک سیلندر درب ضد سرقت می توان شاهد زبانه های فولادی با زاویه قرارگیری 30 درجه، یک تسمه فولادی در قسمت پیشانی سیلندر، فنری انعطاف پذیر از جنس فسفر برنز و همچنین یک درایو پین ویژه برای جلوگیری از نفوذ ابزار باشیم. مشخصات سیلندر درب ضد سرقت از نظر جنس آلیاژ باید گفت که سیلندرها معمولا از نوع استیل ، سربی ، آلومینیوم و یا برنج می باشند که از این بین سیلندر برنجی به عنوان بهترین نوع آلیاژ مقاوم و نشکن شناخته می شود.

کیفیت و نوع سیلندر بسیار بر روی نفوذ و دسترسی به سارق به قفل درب ضد سرقت تاثیر داشته و اگر سیلندر مورد نظر از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد؛ سارق به راحتی و از طریق یک سیم یا سنجاق قفلی می توان قفل درب را باز کند.

انواع سیلندر برای درب های ضد سرقت

در یک دسته بندی کلی اگر بخواهیم به انواع سیلندر درب ضد سرقت اشاره داشته باشیم؛ میتوان هر یک از موارد مطرح شده در قسمت زیر را برای این بخش نام برد :

– سیلندرهای قفل کامپیوتری :

نمونه مدرن تر و پیشرفته تری از سیلندر درب ضد سرقت معمولی است که با ساختار جدید و پیچیده خود، امنیت بیشتری را برای ساکنین ساختمان برقرار خواهد کرد. این نوع سیلندر در ساختار ساچمه بندی شده خود داری حفره های ریز و درشتی است و به صورت 2 طرفه طراحی شده اند. خصوصیت دو طرفه بودن سیلندرهای کامپیوتری باعث می شود که به هنگام چرخاندن کلید در جهت مشخص، هیچ تاثیری بر روی باز و بسته شدن آن نداشته باشد. این مدل از سیلندرهای قفل کامپیوتری برای درب ضد سرقت را میتوان به صورت سیلندرهای 10 ساچمه و یا 6 ساچمه از بازار یراق آلات ساختمانی تهیه کرد و همچنین نوع دیگری از آن را نیز میتوان رمز نگاری نمود.

– سیلندر های قفل دوشیار:

سیلندر درب ضد سرقت از نوع قفل دوشیار در ساختار خود از دو لبه و برخوردار می باشد و جنس آلیاژ فلزاتی که برای ساخت آن استفاده شده معمولا از نوع برنج است. همچنین این نوع سیلندر از نظر رمز و ابعاد و اندازه ساچمه  نسبت به دیگر سیلندرهای موجود در بازار متمایز است. ساچمه های بکار رفته بر روی این سیلندر بسیار ریز بوده و قفل درب ضد سرقت را در بالاترین حالت ممکن از ایمنی قرار خواهد داد.

قیمت سیلندر برای درب ضد سرقت

قیمت سیلندر درب ضد سرقت به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی داشته که از جمله آنها میتوان به کیفیت آلیاژ بکار رفته در ساخت سیلندر، نوع و برند سازنده آن و همچنین نوسانات بازار ارز و … اشاره کرد. فلذا بهتر است که برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به ویژگی ها و خصوصیات انواع سیلندر درب ضد سرقت و استعلام قیمت به روز آن،  با کارشناسان ما در این مجموعه در تماس باشید تا شما را بهتر در این زمینه برای خرید محصول موردنظرتان مطابق نوع درب ساختمان خود راهنمایی کنند.

به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
آیا این مطلب را پسندیدید؟
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نمایندگی فروش درب ضد سرقت و درب ضد حریق دژ

شرکت درب دژ ، دارای نیروهای متخصص از جمله کارشناس فروش ، مهندسین زبده و آموزش دیده در بخش های فنی ،تیم نصاب با سابقه ،کارشناس خدمات پس از فروش و در راس هرم مدیریت شرکت دژ با سابقه 40 ساله آماده پاسخگویی به مشتریان گرانقدر میباشد.