درب استیل(درب تمام استیل) یکی از مدرن ترین و زیباترین درب های دنیا می باشد که علاوه بر مقاومت و ویژگی هایی که دارد جلوه ی زیبایی نیز به نمای ساختمان ها می بخشد. استفاده از این درب ها در ایران نیز بسیار رایج شده و شرکت دژ که بزرگترین برند درب های ضد سرقت می باشد با تولید و عرضه ی درب های استیل با کیفیت عالی در خدمت مشتری ها می باشد. درب ضد سرقت استیل در عین حال که ظاهر زیبا و شیکی دارد بسیار مستحکم بوده و امنیت بالایی برای ساختمان مسکونی و یا تجاری شما ایجاد می کند. درب استیل دارای انواع درب استیل طلایی، سیلور بوده و طرح های متنوع آن باعث شده با هر نوع نما و دکوراسیونی سازگار باشد. دژ درب تمامی مراحل از تولید ، حمل و نصب را به طور کامل اجرایی میکند.


در حال نمایش 01–05 از 05 نتایج

ویژگی‌های درب ضد حریق با تایید سازمان آتش نشانی

درب ضد حریق روی چهارچوب آهنی نصب میگردد، و دارای درزگیرهایی است که از عبور گازها و دود جلوگیری مینماید.
رنگ پوشش فام الکترواستاتیک پودری است ، که در رنگ های مختلف مثل سفید ، کرم ، قرمز و …. وجود دارد
قفلی که در درب ضد حریق مورد استفاده قرار میگیرد ، قفل آنتی پنیک بوده که دارای گارانتی می باشد .
درب ضد حریق را هم میتوان خارج از ابعاد استاندارد ( در صورت تایید سازمان آتش نشانی ) تولید کرد ، که البته مستلزم هزینه و وقت بیشتری خواهد بود .
وزن تقریبی ۸۰ کیلوگرم از جنس ورق آهن با ضخامت تقریبی ۱.۵ میلی متر ساخته میشود ، و در داخل آن از پشم سنگ استفاده میشود ، که در برابر آتش و گرما تا دمای ۸۵۰ درجه سانتیگراد مقاومت دارد .
درب ضد حریق در ابعاد استاندارد ۲۱۰ در ۱۰۵ سانتیمتر و یا ۲۱۰ در ۱۱۰ سانتیمتر میباشد.
درب ضد حریق را هم میتوان خارج از ابعاد استاندارد ( در صورت تایید سازمان آتش نشانی ) تولید کرد ، که البته مستلزم هزینه و وقت بیشتری خواهد بود .