مقالات

درب ضد سرقت استیل مناسب برای مغازه ها

درب ضد سرقت استیل

از بهترین درب های فروشگاه می شود به درب ضد سرقت استیل اشاره کرد. درب ضد سرقت استیل علاوه بر استحکام بالا، در برابر عوامل محیطی مقاوم می باشد. 

از انواع درب های مناسب برای فروشگاه ها و مغازه ها می توان به درب ضد سرقت استیل اشاره کرد. درب ضد سرقت استیل از استحکام بالا برخوردار بوده و احتمال سرقت را تا حد زیادی کاهش می دهد. از ویژگی های درب ضد سرقت استیل می توان به کیفیت عالی ساخت، مقاومت در برابر فشار، ضد خش، ضد زنگ و ضد خوردگی این درب ها اشاره نمود. درب های ضد سرقت استیل از تنوع در سایز برخوردار بوده و با قیمت مناسب عرضه می شود.

درب های ضد سرقت با دوام و ایمن

یکی از راهکارهای مناسب برای حفاظت از اماکن مختلف در برابر سرقت و دزدی استفاده از درب های استاندارد می باشد. در میان مدل های استاندارد درب می توان به درب های ضد سرقت اشاره کرد که امروزه برای ورودی و بخش های داخلی ساختمان های مختلف استفاده می شود. در تولید درب های ضد سرقت از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز بهره گرفته شده که منجر به ارائه انواع درب استاندارد به بازار شده است. درب های ضد سرقت از تنوع در جنس و طراحی برخوردار هستند و کاربرد های مختلفی دارند.

درب-ضد-سرقت-استیل-1_new-300x300

درب ضد سرقت استیل بهترین درب برای فروشگاه

از جمله مکان هایی که بیشتر در معرض دزدی و سرقت قرار دارند فروشگاه ها و مغازه ها هستند. به ویژه اینکه برخی از مغازه ها و فروشگاه ها در جاهای خلوت و مکان هایی که رفت و آمد کم است، قرار دارند. از این رو صاحبان فروشگاه ها و مغازه ها به دنبال استفاده از روش های مناسب برای پیشگیری از دستبرد و سرقت می باشند. بهترین راه تامین امنیت برای فروشگاه ها و مراکز تجاری بهره گیری از انواع درب های ضد سرقت است که تا حد زیادی احتمال سرقت را کاهش می دهد.

از بین انواع درب های مناسب برای ورودی مغازه ها می توان به درب ضد سرقت استیل اشاره نمود. درب های ضد سرقت استیل که با پروفیل استیل درجه یک ساخته می شود از مقاومت بالا در برابر هرگونه فشار برخوردار بوده و از این رو بهترین انتخاب برای محافظت از مغازه ها و فروشگاه ها می باشد. از درب های ضد سرقت استیل فروشگاهی  در حال حاضر در ورودی ساختمان بانک ها، مراکز مالی و اعتباری، فروشگاه ها و جواهر فروشی ها جهت جلوگیری از دستبرد بهره گرفته می شود.

درب-ضد-سرقت-استیل-2_new-597x1024

ویژگی های درب ضد سرقت استیل

در ساخت درب ضد سرقت استیل در تولیدی های این تجهیزات از بهترین فلز استیل بهره گرفته می شود که از استحکام بالایی برخوردار هستند. درب های ضد سرقت از اتصالات مقاوم تشکیل شده که نمی توان به راحتی آن را برید یا از هم جدا نمود. از طرف دیگر لولای درب های ضد سرقت استیل به صورت مخفی در چارچوب درب به کار گرفته می شود. از این رو درب های استیل بهترین انتخاب برای مغازه ها و فروشگاه ها می باشند. در راستای افزایش امنیت درب های ضد سرقت استیل این درب ها به صورت ضد دیلم نیز تولید می شود.

درب استیل ضد سرقت با قفل استاندارد

از ویژگی های این نوع درب مغازه می توان به کاربرد قفل های استاندارد و مدرن برای این درب ها اشاره کرد. در واقع درب های ضد سرقت استیل قابلیت نصب انواع قفل ها از انواع قفل برقی تا قفل های ساده را دارا می باشد. معمولا قفل درب ضد سرقت استیل از فولاد مقاوم و سخت انتخاب می شود که در برابر هرگونه فشار و بریدگی مقاومت بالایی دارد. انتخاب درب ضد سرقت برای مغازه علاوه بر امنیت بیشتر به دلیل طرح های زیبایی که دارد به جلوه بهتر مکان مورد نظر کمک می کند.

درب-ضد-سرقت-استیل-3_new

ضد خش و ضد حرارت

همانطور که می دانید درب های فروشگاه ها و مغازه ها در معرض برخورد با انواع وسایل و کالا ها قرار دارند. از این رو امکان خش افتادن درب های مغازه ها دور از انتظار نیست. درب ضد سرقت استیل از درب های مقاوم در برابر خش بوده و از این رو از بهترین درب ها برای ورودی مغازه ها و مراکز خرید می باشد. از طرف دیگر درب های ضد سرقت استیل به دلیل تهیه شدن از فلزات مقاوم در برابر حرارت استقامت بالایی دارد و جزء بهترین درب های ضد حرارت به حساب می آید.

درب ضد سرقت استیل ضد زنگ و ضد خوردگی

درب های ورودی فروشگاه ها و مغازه ها در معرض تغییرات آب و هوایی مثل باد و باران قرار دارند. از طرف دیگر در حین تمیزکاری و شستشوی فروشگاه احتمال نفوذ رطوبت و آب و آسیب دیدن درب وجود دارد. درب اگر در معرض نم و رطوبت قرار گیرد به مرور دچار زنگ زدگی و خوردگی می شود. فلز استیل در برابر خوردگی و زنگ زدگی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و از این رو درب های ضد سرقت استیل از مناسب ترین درب ها برای ورودی فروشگاه به حساب می آید. 

درب-ضد-سرقت-استیل-4_new-574x1024

مقاومت در برابر اشعه آفتاب

از دیگر عوامل محیطی تاثیرگذار بر روی درب های ورودی، نور آفتاب می باشد. درب های ورودی ساختمان ها مانند مغازه ها و فروشگاه ها در معرض نور مستقیم خورشید قرار داشته و علاوه بر آسیب دیدن به مرور تغییر رنگ می دهند. از مزایای استفاده از درب ضد سرقت استیل برای درب مغازه ها استقامت بالای این درب ها در برابر اشعه آفتاب می باشد. درب استیل ضد سرقت با قرار گرفتن در زیر نور آفتاب تغییر رنگ نداده و جلا و زیبایی خود را حفظ می کند.

سازگاری با انواع دکوراسیون

یکی از نکات مهم برای انتخاب درب برای فروشگاه و مغازه علاوه بر استحکام، هماهنگی درب با دکوراسیون مغازه می باشد. درب از جمله عناصر مهم در دکوراسیون یک فضا می باشد که به زیباتر شدن مکان کمک می کند. درب ضد سرقت استیل به دلیل طرح های متنوعی که دارد با دکوراسیون مغازه ها سازگار می باشد. از این رو فعالان در حوزه دکوراسیون از انواع درب های ضد استیل برای تکمیل دکوراسیون مغازه ها و فروشگاه ها بهره می برند.

نصب و تعمیر آسان

از مزایای بهره گیری از درب های ضد سرقت استیل برای مغازه ها می توان به آسانی نصب این تجهیزات اشاره کرد. نصب درب های ضد سرقت استیل راحت بوده و در مدت زمان کوتاه صورت می گیرد. از طرف دیگر درب های ضد سرقت استیل به دلیل کیفیت بالایی که دارد از عمر مفید طولانی برخوردار بوده و به ندرت نیاز به تعمیر دارد. با توجه به موارد فوق هزینه نصب و تعمیر درب های ضد سرقت استیل نسبت به سایر درب ها مقرون به صرفه می باشد.

درب-ضد-سرقت-استیل-5_new

تنوع در سایز و طرح

در هر تولیدی درب ضد سرقت استیل نمونه های مختلف درب استیل ضد سرقت به شکل تک لنگه، دو لنگه، یک و نیم لنگه و … طراحی و ساخته می شود. از طرف دیگر درب های ضد سرقت استیل از تنوع در طرح و شکل برخوردار بوده و از این رو می توان از آن برای درب ورودی انواع مغازه و فروشگاه ها با معماری متنوع بهره برد. با توجه به ارائه انواع درب ضد سرقت با تنوع در سایز باید در هنگام خرید این درب ها برای فروشگاه ها و مغازه ها دقت نمود. از طرف دیگر امکان سفارش طرح و ابعاد برای ساخت درب های ضد سرقت استیل توسط اکثر تولیدی ها فراهم می باشد.

از دیگر مزایای نصب درب های ضد سرقت استیل برای مغازه و فروشگاه راحت بودن تمیز نمودن این درب ها می باشد. برای تمیز کردن درب های ضد سرقت استیل نیاز به تجهیزات خاصی نیست و با یک دستمال مرطوب می توان به راحتی درب را تمیز نمود.

درب-ضد-سرقت-استیل-6_new

قیمت در ضد سرقت فروشگاه استیل

با توجه به فواید گوناگونی که درب ضد سرقت استیل دارد امروزه جهت نصب در بخش ورودی و داخلی فروشگاه ها، مغازه ها و سایر شرکت های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. در هنگام خرید درب استیل ضد سرقت برای مغازه ها به فاکتورهای مختلفی باید توجه نمود که از آن جمله قیمت فروش این درب ها می باشد که در انتخاب بسیار موثر است. فاکتورهای مختلفی را می توان در تعیین نرخ فروش درب ضد سرقت استیل دخیل دانست.

یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت انواع درب های ضد سرقت استیل کیفیت قطعات به کار رفته در تولید این درب ها و نیز کیفیت ساخت می باشد. نوع و کیفیت یراق آلات و اتصالات به کار رفته در درب های ضد سرقت استیل، نوع آلیاژ استیل بدنه درب، یک لنگه یا دو لنگه بودن درب ضد سرقت استیل و نیز ابعاد و شکل ظاهری درب جزء فاکتورهای موثر در قیمت این درب ها محسوب می شود. برای اطلاع از قیمت روز درب های استیل ضد سرقت جهت بکارگیری در فروشگاه و مغازه ها لطفا با ما تماس بگیرید.

درب-ضد-سرقت-استیل-7_new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *