تناسب درب ضد سرقت و‌ محیط کاربرد آن

امروزه استفاده از درب های ضد سرقت به دلیل امنیت بالایی که دارد با استقبال خوبی روبرو شده و افراد بسیاری از انواع در ضد سرقت برای محیط های مختلفی استفاده می کنند. لازم است بدانید با وجود تنوع بالایی که در زمینه تولید و فروش انواع درب ضد سرقت وجود دارد علاوه بر زیبایی این درب ها باید به کاربردی بودن آن و تناسبش با محیط مورد نظر توجه بسیاری داشت. اما به نظر شما هر یک از درب های ضد سرقت برای کدام محیط بهتر است؟

تناسب درب ضد سرقت و محیط

همانطور که در بخش قبلی اشاره شد امروزه با توجه به نیاز خریداران و همچنین بودجه مالی آن ها طیف گسترده ای از درب های ضد سرقت با ویژگی های مختلف طراحی، تولید و روانه بازار شده اند. هر چند که درب های مقاوم تر و ایمن تر از قیمت بالاتری برخوردار هستند اما در برخی موارد زیبایی نیز اهمیت بیشتری نسبت به امنیت دارد. در عوض در برخی مکان ها باید از درب های ضد سرقت بسیار ایمن استفاده کرد و زیبایی و طرح درب ضد سرقت در اولویت آخر قرار می گیرد.

درب ضد سرقت

مناسب ترین درب های ضد سرقت برای ساختمان

یکی از بیشترین استفاده ای که از درب های ضد سرقت می شود، استفاده از این درب های ایمن در ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد که به عنوان درب ورودی ساختمان شناخته می شوند. اگر بخواهیم در این مورد، درباره تناسب درب ضد سرقت با محیط های مسکونی و تجاری صحبت کنیم، لازم است بگوییم امنیت درب ضد سرقت در وهله اول اهمیت بسیاری دارد اما زیبایی و کیفیت این درب ها نیز نمی توان چشم پوشی کرد. از طرفی بهتر است رویه این درب ها از جنس باکیفیتی باشد تا در صورت استفاده مداوم از این درب ها در معرض فرسایش قرار نگیرند. یکی از بهترین درب های ضد سرقت, درب ضد سرقت ترک می باشد که می توانید جهت خرید درب ضد سرقت ترک از دژ درب اقدام به خرید نمایید.

درب ضد سرقت لابی  یکی دیگر از کاربردهای درب های ضد سرقت در ساختمان هاست که علاوه بر بالا بودن امنیت، زیبایی و کیفیت باید از درب های مقاوم در برابر نور مستقیم آفتاب و همچنین تغییرات آب و هوایی خریداری کنید.

درب ضد سرقت

خرید درب های ضد سرقت عایق

اگر قصد خرید درب ضدسرقت را برای مکان هایی دارید که در معرض سر و صدای زیادی قرار دارد، بهتر است از درب های ضد سرقت عایق صوتی انتخاب کنید در این صورت آرامش بیشتری را برای خود در محیط مورد نظرتان ایجاد کرده اید.

یک نوع دیگر از درب آکوستیک، درب هایی هستند که مقاومت بالایی در برابر سوختگی و آتش دارند و اصطلاحا به آن ها درب ضد سرقت ضد حریق می گویند. از این رو می توان این درب ها را برای محیط هایی مناسب دانست که به امنیت بسیار بالایی احتیاج دارد و یا امکان خطر آتش سوزی در آن مکان وجود دارد. گفتنی است که درب های ضد حریق تا 5 ساعت تجمل مقاومت در برابر آتش را دارند.

درب های ضد سرقتی که عایق رطوبت هستند نیز برای مکان هایی مناسب است که درب در معرض رطوبت و یا باران قرار می گیرد. در برخی شرایط جوی نیز به دلیل وضعیت آب و هوایی حاکم بر منطقه بهتر است درب های ضد سرقت از نوع عایق رطوبتی انتخاب شوند تا طول عمر بیشتری داشته و از ماندگاری بیشتری برخوردار باشند.

درب ضد سرقت

انتخاب ایمن ترین درب های ضد سرقت

هر چند که انتخاب درب ضد سرقت ایمن برای منازل مسکونی اهمیت دارد اما امنیت این درب ها در مراکز تجاری، شرکت ها، کارخانجات و فروشگاه ها از اهمیت بیشتری برخوردار است و لازم است تا ایمن ترین درب های ضد سرقت را برای این مکان ها تهیه کرد.

فولاد موجود در ایمن ترین درب های ضد سرقت دارای ضخامتی دو برابر دیگر درب های ضد سرقت است و معمولا با تزریق مواد خاصی در درون این درب ها امکان برش، تخریب و سرقت را تا حد چشمگیری کاهش داده اند. بعلاوه اینکه این درب ها دارای شبکه های مستحکم فولادی در بخش های داخلی خود هستند و ضریب ایمنی آن ها تا حد چشمگیری افزایش یافته اند. این درب ها ضد اسید نیز هستند.

درب ضد سرقت

قیمت خرید انواع درب ضد سرقت

غالبا با توجه به تنوع بالایی که درب های ضد سرقت دارند، قیمت این کالا نیز متغیر خواهد بود و هر چه سازه های فولادی درون این درب ها تقویت شده تر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. قفل درب های ضد سرقت نیز تاثیر چشمگیری در قیمت آن دارد. به علاوه اینکه روکش درب ضد سرقت اگر از جنس چوب، فلز و یا پلیمر باشد می تواند قیمت های متفاوتی را شامل شود. بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی برای خرید انواع درب ضد سرقت، مناسب ترین درب را برای محیط مورد نظر انتخاب کنید و از پرداخت هزینه های بیهوده و بلااستفاده بپرهیزید.

در زیر نمونه ای از محصولات درب ضد سرقت دژ را میبینید.برای مشاهده محصولات بیشتر و خرید درب ضد سرقت و خرید درب ضد حریق به صفحه فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید.

    ثبت نظر