درب ضد سرقت ایرانی

دربهای ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی در بازار فعلی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. چرا که ویژگی ها و خصوصیات انواع درب ضد سرقت ایرانی خوب و باکیفیت و از همه مهمتر تطابق آن با استانداردهای جهانی توان رقابت با نمونه های ایتالیایی و ترک را فراهم آورده است. ابعاد استاندارد درب ضد سرقت ایرانی 110*210 بوده که با توجه به خانه های ایرانی ساخته شده است، و با این که تمام استانداردها در آن رعایت شده از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر نمونه هاست.

تفاوت اساسی دربهای ضد سرقت چینی با ایرانی نوع جنس رویه درب است که دربهای ضد سرقت چینی فلزی است و داخل دربهای ضد سرقت چینی رویه فلزی ندارد .

درب ضد سرقت ایرانی
درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی از لحاظ ظاهری شباهت به درب های ضد سرقت ترک دارد، و بعضی از اجزای آن مانند یراق آلات که می توان گفت از قسمت های مهم یک درب ضد سرقت می باشد از نوع ترک آن استفاده می شود البته نه به این دلیل که نمی توان آن ها را در ایران تولید نمود، تنها به دلیل بالا بودن قیمت ماشین آلاتی که برای ساخت این یراق آلات مورد نیاز است، واردات آن مقرون به صرفه تر است. وجود خدمات پس از فروش و گارانتی برای هر کالایی از نظر خریدار یک امتیاز مثبت محسوب می شود. برای درب ضد سرقت ایرانی هم این امتیاز وجود دارد، و خریداران حتی تا سالها بعد از خرید می توانند به راحتی از این مزایا برخوردار شوند. از دیگر ویژگی های یک درب ضد سرقت ایرانی امکان سفارشی کردن آن است. به این معنی که اگر برای مثال نیاز باشد ابعاد درب ضد سرقت با توجه به ابعاد چارچوب منزل شما تغییر یابد، این امکان در نمونه های درب ضد سرقت ایرانی وجود دارد، و البته به لحاظ قیمتی هم بسیار مناسب تر از دیگر نمونه ها تمام می شود.

درب ضد سرقت ایرانی خوب و باکیفیت که مطابق استانداردهای جهانی ساخته شده است بدون اغراق به طور کامل می تواند انتظارات خریداران از خرید یک درب ضد سرقت را برآورده کند، و وجود تنوع بالا در درب ضد سرقت ایرانی می تواند نظر سلیقه های مختلف را جلب کند. عکس ها و قیمت های انواع مختلف درب ضد سرقت ایرانی را می توانید از همین سایت مشاهده نمایید.

در پایان باید اشاره کنیم که دربهای ضد سرقت ایرانی هم در چندین گرید کیفی قرار میکیرند از جمله : سری دربهای ضد سرقت لوکس  2- سری دربهای ضد سرقت  درجه یک 3- دربهای ضد سرقت اکونومی