درب ضد آب ABS چه خصوصیاتی دارد ؟

    درب ضد آب ABS همانطور که از نامش پیداست مقاومت در برابر آب ، رطوبت و بخار را داراست ، و برای سرویس های بهداشتی و حمام بسیار کاربردی است . اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که باور نمیکنید چوب در برابر آب مقاومت داشته باشد باید بگوییم کاملا درست است . چوب در برابر آب و رطوبت مقاومت چندانی ندارند ، و این موضوع امروزه در خانه هایی که متراژهای پایین تری دارند و تماس آب و رطوبت با درب های سرویس های بهداشتی بیشتر است ، ملموس تر شده است ،چرا که معمولا درب های چوبی در تماس بیشتر با رطوبت و آب با گذشت مدت کوتاهی از بین رفته اند . و حتی گاهی محل مناسب برای زندگی حشرات را فراهم میکنند . به همین دلیل استفاده از درب ضد آب بیشتر توصیه میشود .حال بگوییم چگونه این درب های چوبی میتوانند قابلیت ضد آب و ضد رظوبت بودن را دارا شوند . رویه هایی که برای پوشاندن کامل چوب برای تبدیل یک درب چوبی به درب ضد آب استفاده میشود ، مهمترین عامل در یک درب ضد آ ب بشمار میرود .

    درب ضد آب با رویه های مختلف قیمت های مختلفی هم دارد . اهمیت کشیدن این رویه ها بسیار بالاست چرا که رطوبت و بخار هم دارد . اهمیت کشیدن این رویه ها بسیار بالاست چرا که رطوبت و بخار میتواند از محل هایی که برای نصب قفل و لولا سوراخ میشوند هم نفوذ کند ، در نتیجه بالا بودن کیفیت این فبیل درب ها بسیار مورد اهمیت است .مدل ها و قیمت های درب ضد آب در سایت قابل مشاهده میباشد .

    درب ضد آب با مقاومت در برابر رطوبت و بخار بهترین انتخاب برای سرویس های بهداشتی و حمام میباشد .اگر تصمیم به تعویض درب های چوبی از بین رفته حمام و سرویس بهداشتی منزلتان با درب ضد آب دارید ، از مدل های درب ضد آب در همین سایت دیدن فرمایید .