خدمات پس از فروش

  خدمات پس از فروش طلایی دژ ، تحت عنوان دژبان ، از ویژگیهای بارز دربهای ضد سرقت دژ می باشد،که این برند را نسبت به سایر رقبا متمایز میکند.

  دربهای ضد سرقت دژ خدمات گسترده ای را جهت اطمینان خاطر مشتریان ارائه میدهد :

  1- نصب با ضمانت : ( با توجه به اینکه نصب دربهای ضد سرقت از مهمترین عوامل میباشد و نقش پررنگی ایفا میکند لذا شرکت دژ با تیم متخصص و با سابقه در امر نصب ، نهایت تلاش خود رابرای بدست آوردن   رضایت مشتریان انجام میدهد . )

  رضایت مشتریان

  2– رگلاژ : ( شایان ذکر است دربهای ضد سرقت ترکیه و دربهای ضد سرقت ایرانی نیاز به رگلاژ مداوم ندارند ،بطور متوسط هر 3 سال یکبار ،  در صورت نیاز تیم نصب دژ آماده خدمات رسانی به مشتریان شرکت  در هر زمانی میباشد. )

  3- تعویض سیلندر وقفل : ( در صورتیکه مشتریان دژ نیاز به تعویض سیلندر جهت تغییر دادن کلیدهایشان داشته باشند با ارسال درخواست به تلگرام شرکت میتوانند از این خدمات استفاده کنند .در اسرع وقت پیگیری و با نصابها هماهنگ میشود .

  4- ضمانت قفل : لازم به ذکر است قفل  دربهای ضد سرقت سری درجه یک و سری لوکس شرکت دژ با توجه به کیفیت عالی دارای 5 سال ضمانت میباشد .

  دژ برندی باسابقه درخشان می تواند راهنمای مناسب برای تصمیم نهایی شما باشد .

  دربهای ضد سرقت دژ با 14 سال سابقه و خدمات پس از فروش به تمام دربهای ضدسرقت دژ سراسر ایران (البته خدمات پس از فروش شهرستانها توسط نمایندگان هر شهر انجام میشود )

   

  باشگاه مشتریان دژ : در اواسط سال 96 با آغاز بکار  کانال تلگرامی باشگاه مشتریان دژ ،تمامی مشتریان علاوه بر اطلاع داشتن از محصولات شرکت و آپشنهای اضافی جهت امنیت ،دسترسی سریع به شرکت دارند جهت درخواست خدمات پس از فروش که میتواند نقش بسزایی در ارتباط موثر با مشتریان عزیز داشته باشیم .

  لینک کانال باشگاه مشتریان دربهای ضد سرقت دژ  در زیر (قسمت شبکه های اجتماعی)میباشد . با کلیک  روی عکس تلگرام میتوانید عضو کانال شوید و علاوه بر دیدن نمونه های نصب شده از مزایای آن بهره مند شوید .