آیا تمایل دارید امنیت ساختمانتان را افزایش دهید؟

آیا تمایل دارید امنیت ساختمانتان را افزایش دهید؟

همیشه مبحث امنیت در ساختمان نقش بسیار پررنگی را ایفا می کند ، زیرا  خانه محل آرامش و امنیت اعضای خانواده است ،بعلاوه اینکه به طور معمول وسایل با ارزش هم در خانه ها وجود دارد به همین منظور بالا بردن امنیت محل زندگی بسیار حائز اهمیت است که با مواردی می توان این کار را انجام  داداز جمله قرار دادن حفاظ روی دیوار جهت خانه های حیاط دار ، استفاده از دربهای ورودی  با ضریب امنیت بیشتر ،همچنین توصیه میشود که از شیشه کمتری استفاده شود یا در صورت الزام به استفاده از  شیشه های زیاد  بر طبق نقشه ساختمان ، حتما از نوع شیشه های  سکوریت با ضخامت بالا باشد که امنیت بیشتری در مقابل شکستن دارد .

 

مورد بعدی درب پارکینگ میباشد که صرفنظر از اینکه باید موارد ایمنی در ساخت  آن رعایت شده باشد ،توصیه می شود حتما جک بر روی آن نصب شده باشد که  زمانبندی  باز و بسته شدن  به شکلی تنظیم شده باشد که درب زمان زیادی باز نماند .

یکی دیگر از مواردی که در بالا بردن امنیت منازل کاربرد دارد درب ورودی آپارتمان میباشد که اگر درب ضد سرقت با رعایت موارد فنی  انتخاب شود بسیار امنیت منازل شما را بالا میبرد بطوریکه درب ضد سرقت با کیفیت که دارای آپشنهای ایمنی هم باشد، میتواند تاخیر زیادی در سرقت ایجاد کند یا حتی باعث منصرف شدن سارق شود .

آیتم آخر تجهیزات ، دوربین و دزدگیر میباشد که بوسیله دوربین کلیه ترددها ضبط شده و می توان از آن در حیاط ، پارکینگ ها و راهرو استفاده کرد ، همینطور پکیج دزد گیر که شامل سنسورهای حرکتی ، آژیر و کنترل پنل میباشد که دو مزیت الف) عامل بازدارندگی توسط آژیر ب) اعلان باز شدن درب توسط اس ام اس را دارا میباشد  که از آن میتوان به عنوان ایتمی برای بالا بردن امنبت نام برد .

در پایان می توان از پنجره های دو جداره نیز  استفاده کرد که به علت دارا بودن  دو لایه شیشه قطعا تاثیر بسزایی در امنیت منزل دارد . شایان ذکر است همیشه باید قبل از هر اتفاق ناخوشایندی پیش بینی لازم را انجام دهیم و به فکر امنیت و آرامش خانواده خود باشیم .پس اگر تمایل دارید امنیت ساختمانتان را افزایش دهید زودتر اقدام فرمایید.